Toto si nenechte ujít! Podzimní měsíce až do Vánoce jsou nejlepším obdobím roku ve všech ohledech na erotickou práci (výdělky, tržba, akcie, podmínky).

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Toto si nenechte ujít! Podzimní měsíce až do Vánoce jsou nejlepším obdobím roku ve všech ohledech na erotickou práci (výdělky, tržba, akcie, podmínky).

2023-08-01
(aktualizováno pred 4 měs)
155
zobrazení

ZDAŇOVÁNÍ: Vše, co chcete vědět o zdanění, pracovní povolení, legální věci k práce v erotice

ZDAŇOVÁNÍ: Vše, co chcete vědět

Práce v erotice a legalita, zdanění jsou vždy velkými otázkami pro začátečníky - my s tím pomáháme

Pozor! Provozovatel a tým inzertních stránek Red-Life nikdy nebudou nabízet a poskytovat žádné druhy práce v erotice, ani nikoho nabádat či přesvědčovat k podobné práci. Webová stránka obsahuje pouze reklamy přidané inzerenty, za které přebírají zodpovědnost.

Kromě výše uvedeného upozornění musíme také říci, že podrobnosti o ohlašovacích a daňových povinnostech se liší nejen podle země, ale také podle provincie (Německo) / kantonu (Švýcarsko). Myslíme zde, že za stejnou práce v erotice v jednom švýcarském kantonu nemusíte platit daň, ve druhém ano. Vždy se na to nejprve zeptejte inzerenta – který nabízí práce v erotice – a poté si to můžete vyhledat a zeptat se pomocí některé z níže uvedených organizací.

Práce v erotice a legálnost v zahraničí

Toto je možná nejdůležitější aspekt, takže začněme odtamtud. Kdekoli hledáte práce v erotice, pravděpodobně jste na mapě narazili téměř na každou zemi, která nabízí extra vysoké mzdy. Ne všude je však erotická práce legální, nejprve si to ujasněme:

ZAKÁZÁNO - práce v erotice je zde nelegální:

 • Rusko, Litva, Bělorusko, Ukrajina, Moldavsko, Chorvatsko, Srbsko, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Albánie, Kosovo

LEGÁLNÍ - erotická a sex práce je legální, ale regulovaná

 • Maďarsko, Rakousko, Švýcarsko, Německo, Nizozemsko, Lotyšsko, Řecko, Turecko, Lucembursko

ŠEDÁ ZÓNA – v těchto zemích je erotikcé a escort práce jsou legální, ale pro klienty používat tyto služby ne

 • Francie, Irsko, Švédsko, Norsko, Island

ŠEDÁ ZÓNA - legální je jen samotná erotická práce, ale její organizované formy ne

 • Itálie, Španělsko, Portugalsko, Velká Británie, Belgie, Finsko, Rumunsko, Bulharsko, Makedonie, Lotyšsko, Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Dánsko, Estonsko
Pokud si z tohoto informačního listu všimnete pouze jednu důležitou větu, měla by to být:

Úřady a organizace na ochranu zájmů stojí u vás!

Úřady pro pracovní povolení a organizace pro prostitutky v zahraničí:

RAKOUSKO

LEFO | RAKOUSKO

 • Její sídlo je ve Vídni.
 • Adresa: Kettenbrückengasse 15/4, A-1050 Wien, Rakousko
 • Webstránka: http://www.lefoe.at/
 • E-mailová adresa: [email protected]
 • Telefonní číslo: +43 1 5811881
SXA, Graz

V Rakousku, jak jsme psali v úvodu článku, je práce v erotice legální, jsou-li splněny určité podmínky. Existují obecná nařízení, která platí pro celou zemi, a existují taková, která platí pro jednotlivé provincie.

Práce v erotice / sex práce v Rakousku podléhá povinné registraci. V provinciích patřících do veřejného domu je povinná registrace na magistrátu nebo policii prostřednictvím provozovatele veřejného domu. Ve Vídni se musíte přihlásit na policii, v Burgenlandu na magistrátu.

Legálně jen pro osoby starší 18 let. Musíte se zúčastnit povinných zdravotních prohlídek, a to jen na určitých místech a v určitých časech. V Rakousku nejsou určeny oblasti červených světel. Práce v erotice je činnost, kterou lze provádět jako samostatný podnikatel.

Napomáhání, zprostředkování, profitování ze sexuálních služeb někoho jiného se považuje za trestný čin. Výše pokut za porušení se v jednotlivých provinciích liší. Ve Vídni mohou být pokuty do 1000 eur a v Salcburku do 10 000 eur.

Rakousko a zdanění: Právní předpisy jsou velmi komplikované, proto se doporučuje před zahájením práce využít odborné poradenství a informovat se o platných pravidlech dané situace (pracujete jako zaměstnanec nebo živnostník apod.)

NĚMECKO

KASSANDRA | Německá organizace pro prostitutky se sídlem v Norimberku.

Práce v erotice je v Německu legální, existují však pravidla, která se musí dodržovat.

Vyžaduje se pracovní povolení – při registraci musíte uvést své celé jméno, registrovanou adresu, datum narození, doklad o státní příslušnosti nebo pracovní povolení a dvě fotografie. Potom vám v osobním informačním rozhovoru řeknou, jaká práva a povinnosti vyplývají z práce, jako jsou daně, zdravotní pojištění a možnosti poradenství. Kromě toho je třeba každoročně absolvovat zdravotní konzultaci (dvakrát ročně pro osoby mladší 21 let).

V Německu platí daně každý, kdo pracuje. Takže musíte platit daně i ze svého příjmu z prostituce/sexu. To znamená následující: Část vydělaných peněz musíte předat státu. A to nezávisle na tom, zda pracujete jako zaměstnanec nebo v rámci samostatné činnosti. V Německu se daň platí finančnímu ředitelství.

Jaké daně musíte platit?

Závisí to na tom, zda jste živnostník nebo zaměstnanec.

 • Jste-li osoba samostatně výdělečně činná, tzn. j. můžete si svobodně zvolit pracovní dobu a pracoviště, poté se věnujete průmyslu. V tomto případě musíte zaplatit daň z příjmu a případně i daň z podnikání.
 • Daň z podnikání platí jen ti, kteří provozují prostituci a jejichž roční zisk přesáhne 24 500 eur.
 • Pokud jste zaměstnanec, t.j. pracujete ve veřejném domě a máte tam pracovní smlouvu, musíte platit daň z příjmu.
Kromě toho: Jako osoba vykonávající práce v erotice samostatně (tedy ne jako zaměstnanec) musíte mít určitá pojištění a existují i pojištění, která lze uzavřít dobrovolně. Musíte mít zdravotní pojištění a zdravotní pojištění.

Můžete se však rozhodnout, zda uzavřete důchodové pojištění, úrazové pojištění a pojištění v nezaměstnanosti. To znamená, že nejste povinen taková pojištění uzavírat.

Živnostníci si platí pojistné sami.

Pokud se zaseknete nebo potřebujete pomoc, jsou v Německu k dispozici a pomohou vám:

NIZOZEMSKO

PROUD | Je to nizozemská organizace se sídlem v Amsterdamu.

Práce v erotice je v Nizozemsku legální podle určitých pravidel.

Jako prostitutka můžete pracovat pouze v licencovaných institucích (bordelech) nebo se speciálním povolením v jedné ze tří určených uličních oblastí.

Místní samosprávy mohou rozhodovat o konkrétních nařízeních na místní úrovni, ale nemohou zcela zakázat práci v sex-byznysu z oblasti: Rozhodnutí ovlivňující umístění, velikost, majitele, hygienu, bezpečnost, postavení a postavení osob pracujících v sex-byznysu veřejných domů lze přijímat na místní úrovni. V některých městech můžete pracovat sami ve vlastním bytě, ale ne všude. K provozování veřejného domu je nutná licence.

Neexistuje žádná registrace ani povinná lékařská prohlídka.

SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

SWARM | Anglická organizace pro pracující v erotice

SCOT PEP | Skotská organizace se sídlem v Edinburghu

Práce v erotice je legální, ale přísně regulovaná:

Je zakázáno, aby několik prostitutek spolupracovalo na jednom místě.

Veřejné nabídky jsou zakázány.

Napomáhání, oplocení, otevírání a nátlak jsou zakázány.

FRANCIE

STRASS, Syndicat du Travail Sexuel | Francouzská organizace se sídlem v Paříži

Práce v erotice je ve Francii legální, ale klient je potrestán.

Švýcarsko

ASPASIE | Jedná se o švýcarskou organizaci se sídlem v Ženevě.

Práce v erotice je ve Švýcarsku legální podle určitých pravidel. Povolené nebo zakázané oblasti a časy či formy práce jsou regulovány na úrovni kantonů, ale i města si mohou vytvářet vlastní pravidla. Někde se registrace blíží, někde můžete pracovat individuálně, jinde jen organizovaně.

Napomáhání, nátlak, naléhání a šermování jsou zakázány a mohou mít za následek trest odnětí svobody až na deset let.

Nejběžnější typy pracovních povolení, se kterými se můžete setkat při práce v erotice ve Švýcarsku:

IMES / 90-ti denní povolení k pobytu:

Občané Evropské unie mají možnost pracovat ve Švýcarsku 90 dní v roce (od 1. ledna do 31. prosince), aniž by měli trvalou švýcarskou adresu. Abyste to mohli udělat, musíte se před zahájením práce zaregistrovat na webové stránce Département Federal de Justice et Police (Federální ministerstvo spravedlnosti a policie) na následujícím odkazu: https://www.sem.admin.ch/sem/ fr/home/ themen/fza_schweiz-eu- efta/meldeferfahren.html

Je důležité, aby tištěná verze oznamovacího formuláře byla vždy u zaměstnance.

Ve většině případů to nemusíte dělat, na většině erotických pracovišť vám zprávu připraví vedení a dá vám váš papír, který musíte při kontrole ukázat.

Povolení ke krátkodobému pobytu (L povolení / L papír)

O povolení typu L může požádat evropský občan, který se chce usadit a pracovat ve Švýcarsku maximálně 365 dní. Pokud pracujete v salonu delší dobu, můžete získat zaměstnanecké L povolení. Pokud však provádíte práce v erotice v soukromém bytě nebo na ulici, bude vám vydáno individuální pracovní povolení typu L.

Povolení k dlouhodobému pobytu (povolení B)

Je to poměrně vzácné, protože prostitutky obvykle rádi vyzkoušejí více než jednu, ale lze získat i licenci B.

Pokud jste evropským občanem, který se chce usadit a pracovat v erotice ve Švýcarsku na dobu delší než 365 dní, můžete požádat o povolení typu B. Pokud pracujete v salonu/studiu, obdržíte zaměstnanecké povolení a pokud pracujete ve vlastním podnájmu nebo na ulici, bude vám vydáno individuální zaměstnanecké povolení.

Pracujete-li jako zaměstnanec na konkrétním pracovišti, musíte pro povolení typu B prokázat, že opravdu chcete zůstat v zemi déle než jeden rok a že majitel pracoviště s vámi plánuje pracovat déle než jeden rok.

Nejnovější uchazeči

DOPORUČENÉ PRÁCE INZERÁTY
Inzeráty DOPORUČENÉ PRÁCE naleznete exkluzivně na inzertních stránkách Red-Life, pravidelně aktualizované pracovní nabídky s výbornými podmínkami, kde nemůže dojít k překvapení! Naši ověření a doporučení inzerenti zde inzerují již dlouhá léta se stejnými podmínkami a kontaktními údaji, myslíme si, že jsou maximálně spolehliví ve všech oblastech.

Zkušená majitelka nabízí erotickou práci
+41 76 4
Ukaž mi!
Speciální, jedinečné, vysoce kvalitní erotické
+41 76 5
Ukaž mi!
Escort agentura Annabelle vám nabízí
‪+1 4
Ukaž mi!
Práce v erotice v Nizozemsku
+31 648
Ukaž mi!
Zaběhnutý privát bez konkurence ve
+49 176
Ukaž mi!
Vítejte v CLUB LEGUAN v
+36 70 2
Ukaž mi!
Studio Elite v Lucerně nabízí
+41 78 6
Ukaž mi!
Luxusní priváty a vily v
+41 76 5
Ukaž mi!
LOUNGE-139: Oblíbené místo náročných dívek,
+41 76 3
Ukaž mi!
 Vydělávej co nejvíce ve skutečné
+49 151
Ukaž mi!

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
5 264 +23%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 19283 krát!

10 308 +7%

krát klikli na naši stránku a 80617 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

28 256 +18%

krát klikli na naši stránku a 205092 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 75830 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 895 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 75 830 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

 • Používání fóra
 • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
 • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
 • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
 • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
 • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
 • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!