S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE

Největší erotický salón v centru města Basilej ve Švýcarsku. 

švýcarský majitel | všechny Extra jsou tvé | týdenní výdělek 5000 CHF | profesionální inzerce | mimořádně ochotna recepční.

Pokud hledáš práci, kde se můžeš vydělat hodně peněz KAŽDÝ DEN, našla si své místo! Inzerce švýcarského majitele!

Zaběhnutý švýcarský erotický salón s historií několika let hledá dívky nad 18 let, které vyprávějí anglicky nebo německy a chtějí vydělávat peníze! Naše ochotna recepční čeká tvou přihlášku, pomůže ti vybavit cestu a je k dispozici v 24 hodin. Kontakty patří majitelům a neexistují žádné skryté výdaje.

Co znamená erotický salón?

Ve Švýcarsku a mnoha dalších zemích v zahraničí můžeš legálně vykonávat erotickou práci na pracovištích, které se nazývají jako soukromé domy, erotické studia nebo salony. Jedná se o luxusní a náročné pracovní místa, na kterém můžete pracovat diskrétně a bezpečně.

Vše za extra servisy jsou Tvoje!

Město kde dostaneš klienty ze tří zemí: z Francie, z Německa a z Švýcarska najednou na jednom místě - tvůj výdělek bude nejvyšší. Vyzkoušej a uvidíš.

Čekáme i dívky které chtějí pracovat jako sklavin nebo domina.

Můžete pracovat v rodinném prostředí s milými dívkami, profesionálním, mimořádně ochotným recepčním, která Ťi bude pomáhat ve všem! Privát je nadstandardně zařízený, moderní a čistý, luxusní pokoje na vás čekají s maximální diskrétností.

Maximálně 6 dívek pracuje spolu!

Vše co budeš potřebovat na práci, zajistíme bezplatně v nejlepším kvalitě - staráme se o Vaše zdraví, hygienu a pohodlí. Nealkoholické nápoje, káva, čaj jsou bezplatně. Profesionální inzeráty zajistíme na internet a také v časopisech.

Výdělek týdně 5000 CHF čistě a více - záleží jen od tebe!

Profesionální fotky nejsou podmínkou, když je třeba, tak uděláme fotky o Tobě u Nás!

Pracujeme s výškou cenami, legální pracovní povolení ti vybavýme (pokud Vám vyčerpalo 90 den, pomůžeme ti vybavyť povolení).

Ubytování mas bezpatne, k dispozici budeš mít kuchyni na vaření, možnost praní, free wifi, uzamykatelný trezor pro hodnoty. V blízkosti se nachází nákupní centrum, takže si můžeš koupit všechno, co potřebuješ, nebo poslat peníze domů.

Vyplacení jsou denně a 100% posuzovací!

Recepční Ti pomáhá ve všem, ale minimální znalost angličtiny nebo němčiny nutná.

Čeká Tě příjemné prostředí - korrektné podmínky - a mnoho stále a nové klienty.

Vycestování s vlakem, s letadlem nebo s autobusem - čekáme Tě.