Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

2023-08-02
(aktualizováno pred 7 měs)
409
zobrazení

Získejte více informací o vztazích se sponzory, nebo co znamená Sugarbaby

Získejte více informací o vztazích

Co znamená vztah sponzora a podporovatele nebo Sugarbaby?

Pozor! Provozovatel a tým inzertních stránek Red-Life nikdy nebudou nabízet a poskytovat žádné druhy práce v erotice, ani nikoho nabádat či přesvědčovat k podobné práci. Webová stránka obsahuje pouze reklamy přidané inzerenty, za které přebírají zodpovědnost.

Co je SugarBaby?

Sugar baby je osoba, která obvykle hledá finanční podporu od staršího partnera v oboustranně výhodném vztahu. Jsou to obvykle mladé, atraktivní dívky, které mohou chtít přístup k extravagantnějšímu životnímu stylu. Kdo by nechtěl nakupovat, cestovat a užívat si života bez obav o účty?

Tento typ seznamování může mít mnoho podob.

U někoho se vztah může rozvinout do intimního, dlouhodobého (párového) vztahu. Pro jiné to může být příležitostný, platonický vztah, který není o ničem jiném, než o uspokojování potřeb. Některé vztahy mohou být osobní a jiné prostřednictvím online seznamky.

Sugar baby jsou kompenzovány za randění s těmito muži, ať už je to cokoliv, co chce jen Sugarbaby (nová taška, notebook, auto). Není však třeba se kvůli tomu setkávat, někteří lidé berou telefonický rozhovor jako rande. Zde tedy není správné nebo nesprávné, protože o dynamice vztahu mohou rozhodovat zúčastnění partneři.

Proč se někdo stane Sugar Baby?

Sugar baby obvykle hledá partnera, který jej finančně podporuje. Mnohé sponzorované osoby jsou vysokoškolské studentky, které tuto formu seznamování využívají k zaplacení školného, nájemného a jiných účtů. Mohou také hledat možnosti cestování, dárky a případně mentorství.

Pro vztah podporovatele nebo sponzora existují i nefinanční důvody; to znamená, že si užívají výhod vztahu bez vázanosti. Lidé v takových vztazích mají často pocit, že v jejich vztahu je méně žárlivosti a nižší očekávání od partnera. Sexuálně se umí těšit iz toho, že jejich partner je zkušenější než někdo, kdo je jim věkově bližší.

Kdo je sponzor, podporovatel, SugarDaddy?

Všechny tři pojmy znamenají totéž, stranu ve vztahu, která zajišťuje vaši finanční nezávislost. Jsou to většinou starší, zaneprázdnění muži, kteří nemohou/nechtějí investovat čas do takzvaného tradičního vztahu, a tak raději jdou na jistotu.

Kde najdete sponzory?

Prvním krokem pro každé nové sugar baby je rozhodnout se, jak najít svého potenciálního sponzora. Můžete si vybrat z mnoha možností, počínaje tím nejjednodušším, kterým je osobní seznámení. Mužů, kteří vás chtějí poznat, můžete často potkat v sofistikovaných, lze říci luxusních nočních klubech, restauracích, hotelových barech... Inzertní stránky Red-Life nabízejí také Sugarbaby inzeráty typu sugar baby práce.

Pokud hledáte modernější a informativnější metodu, pak existují seznamky jako Tinder, které jsou speciálně založeny na podpůrném vztahu. Nejstarší a první mezinárodní zprostředkovatelskou stránkou sugarbaby svého druhu je Ashley Madison, která byla spuštěna již v roce 2002. Od té doby vzniklo nespočet podobných mezinárodních seznamek a všechny se zaměřují na dívky a ženy hledající oporu, které hledají bohatého milence, Sugardaddyho, který je podrží.

Mnoho lidí nadále podporuje svou kariéru jako Onlyfans, takže budoucího sugar daddyho už „znají“.

Jak začít jako Sugar Baby?

1., Najděte spolehlivé internetové seznamky. Je mimořádně důležité najít tu správnou webovou stránku, protože tam váš příběh začíná – pokud si vyberete nekvalitní cukrovou seznamku bez ochrany před podvodem nebo ověření profilu, setkáte se s mnoha falešnými profily a podvodníky.

2., Dobře si napište svůj profil a nahrajte své nejlepší fotografie. Vytvoření kvalitního profilu je to nejdůležitější, protože váš profil je to, co učiní první dojem. Pokud je první dojem dobrý, dostanete spoustu zpráv.

3., Pokud můžete, kupte si prémiové předplatné. Většina z těchto stránek/seznamek je pro dívky bezplatná, ale stále si můžete koupit prémiové členství, abyste svůj profil odlišili od davu.

4., Diskutujte o hranicích, výhodách a omezeních.

5., Jděte na rande, ale nezapomeňte, že první rande by mělo být na veřejném místě. Toto je mimořádně důležité a je to bezpečnostní pravidlo číslo 1 pro seznamování se s cukrem. Bohužel, tyto typy vztahů / rande nejsou 100% bezpečné, zvláště pokud jde o offline seznamky. Proto se z bezpečnostních důvodů důrazně doporučuje, abyste se s potenciálním sugar daddym setkali na veřejném místě.

Nejnovější uchazeči

DOPORUČENÉ PRÁCE INZERÁTY
Inzeráty DOPORUČENÉ PRÁCE naleznete exkluzivně na inzertních stránkách Red-Life, pravidelně aktualizované pracovní nabídky s výbornými podmínkami, kde nemůže dojít k překvapení! Naši ověření a doporučení inzerenti zde inzerují již dlouhá léta se stejnými podmínkami a kontaktními údaji, myslíme si, že jsou maximálně spolehliví ve všech oblastech.

Můžete si také vybrat mezi
+41 79 3
Ukaž mi!
Jednoduché a rychlé vydělávání peněz
+41 76 5
Ukaž mi!
Práce v erotice v Nizozemsku
+31 648
Ukaž mi!
STUDIO ELITE – hřiště pro
+41 76 6
Ukaž mi!
Vítejte v LEGUAN v kantonu
+36 70 2
Ukaž mi!
2 vynikající švýcarské luxusní priváty
+41 76 6
Ukaž mi!
Pearls Lounge - ženský management
+41 76 4
Ukaž mi!
Extra vysoké výdělky se znalostí
+31 648
Ukaž mi!
Pracujte v jednom ze 6
+49 151
Ukaž mi!
Luxusní salon ELITE ve Švýcarsku
+41 78 6
Ukaž mi!

Toto se děje na fóru

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
3 746 +25%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 16174 krát!

8 653 +10%

krát klikli na naši stránku a 47381 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

34 669 +9%

krát klikli na naši stránku a 234334 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 81218 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 977 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 81 218 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!