Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

2023-09-13
(aktualizováno pred 9 měs)
230
zobrazení

Toto je skutečný rodinný podnik: její matka a mladší bratr spolu budují její kariéru na OnlyFans!

Toto je skutečný rodinný podnik:

Od profesionální tanečnice po modelku OnlyFans zapojila do výroby erotického obsahu i svoji rodinu

Bývalá baletka Yaela Vonk začala pracovat v erotice v roce 2019 a spustila svoji stránku s obsahem pro dospělé OnlyFans, ale ne sama, s pomocí své matky a bratra. S focením mu zpočátku pomáhala jeho matka Bibi Brook.

Ze začátku to bylo velmi obtížné, protože ve své práci se vždy snažím o dokonalost. Část povinností jsem musela předat, takže teď mám mnohem víc svobody, takže jsem spokojená

Řekla podle Mirror 39-letý Vonk. Dodala, že jeho máma nebyla dobrá fotografka, a tak nyní již vykonává administrativní úkony.

View this post on Instagram

A post shared by Yaela Vonk (@imglad)Nejprve jsem jí hodně kritizovala, ale rychle se učí, teď to už zvládá lépe než já - řekla o své 62-leté mámě, které za práci i platí. A její mladší bratr Bas mu pomáhá tím, že sleduje své následovníky, aby s nimi mohl komunikovat.

Spíš jsme se na tom smáli, že to celé je jako malý rodinný podnik.

Venkov otec se z takové kariéry nejspíš netěšil, ale teď se s tím smířil, pokud je šťastná jeho dcera, je spokojen i on.

Četli jste už nový článek, že učitelku v Kanadě vyhodili kvůli Onlyfans práci?

Když ještě ne, klikněte na:

Učitelku v Kanadě vyhodili z
2023-08-30
( pred 10 měs )
218
zobrazení

Učitelku v Kanadě vyhodili z práce za práce v erotice na OnlyFans

Přišla o práci kvůli práce v erotice, kterou dělala na stránce OnlyFans Jako všechny příběhy, i tento má však druhou stránku: podle kanadského učitelky škola...


Byznys jim šel tak dobře, že i matka se v roce 2020 připojila k OnlyFans a přestože nevydělává tolik jako její dcera, která se svými obrázky zobrazujícími její ohebné tělo vydělává téměř 35 000 eur, domů si odnáší matka i téměř 2 000 eur měsíčně, což je trojnásobek příjmu z jeho bývalé brigády.

Přesto, a bez ohledu na to, kolik jejich fanoušci žádají, odmítají pořídit spolu 18+ nahrávek, věří, že by to bylo překročení hranice. Maximálně jsou fotky a videa ve spodním prádle spolu při vaření.

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
3 746 +9%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 16174 krát!

8 653 +11%

krát klikli na naši stránku a 47381 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

34 669 +12%

krát klikli na naši stránku a 234334 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 81218 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 977 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 81 218 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!