Toto si nenechte ujít! Podzimní měsíce až do Vánoce jsou nejlepším obdobím roku ve všech ohledech na erotickou práci (výdělky, tržba, akcie, podmínky).

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Toto si nenechte ujít! Podzimní měsíce až do Vánoce jsou nejlepším obdobím roku ve všech ohledech na erotickou práci (výdělky, tržba, akcie, podmínky).

2023-08-30
(aktualizováno pred 3 měs)
85
zobrazení

Učitelku v Kanadě vyhodili z práce za práce v erotice na OnlyFans

Učitelku v Kanadě vyhodili z

Přišla o práci kvůli práce v erotice, kterou dělala na stránce OnlyFans

Jako všechny příběhy, i tento má však druhou stránku: podle kanadského učitelky škola použila peníze daňových poplatníků na předplacení své erotické stránky.

Kristin MacDonald, bývalá učitelka, která vykonávala práce v erotice na Onlyfans, prozradila, že škola strávila tři dny vyšetřováním incidentu.

Myslela že její případ, již byla uzavřena, protože už několikrát ji zahanbily, kvůli jejímu Onlyfans profilu a obsahu.

Vyšetřování zahrnovalo i snímky obrazovky stránky OnlyFans, které podle MacDonalda mohly znamenat jen jednu věc:

škola platila za erotické obsahy z peněz daňových poplatníků...

E-maily přijaté ze školy obsahovaly snímky obrazovky, které mohli pořídit pouze předplatitelé a nikdo jiný by k nim neměl přístup.

Erotické fotky se dostaly ik HR

Na základě těchto tvrdí, že

má důkaz, že škola si předplatila její účet OnlyFans z peněz daňových poplatníků.Mimochodem, ex-učitelka zdůrazňuje, že sdílení obsahu mimo webovou stránku bylo proti zásadě OnlyFans.

Školní čtvrť označila její chování za „pobuřující“ včetně sdílení erotického obsahu, který „sexualizoval školní prostředí“, a uvedl řadu důvodů pro jeho propuštění.

Podle učitelky neudělala chybu, protože práce v erotice na OnlyFans nikomu neublížila.

Kristin MacDonald říkala, že každý si může dělat, co chce, pokud to není nezákonné a nikomu to neubližuje.Vyjádřila však obavu, že obrázky neměly být sdíleny mimo platformu.

Fox News Digital v době zveřejnění tohoto článku neobdržela odpověď od OnlyFans a požádala je, aby komentovali nebo objasnili pravidla.

MacDonald je rozhodnuta případ urovnat a vrátit se ke své těžce vydělané práci.

Poslední dva roky vytrvale navštěvuje vysokou školu, aby získala titul. Brala si studentské půjčky a tyto půjčky stále splácí.

V tuto chvíli bych si přála, abych se mohla vrátit do práce ve školní čtvrti

-řekla MacDonald.

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
5 264 +7%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 19283 krát!

10 308 +8%

krát klikli na naši stránku a 80617 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

28 256 +8%

krát klikli na naši stránku a 205092 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 75830 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 895 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 75 830 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!