S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE
Hledáme dívky, TS-ky a také domina ženy na erotickou práci v Německu
Fantasy Girls je privát v Německu ve městě Heidelberg, kde 4 pracovní pokoj jsou k dispozici a recepční pomůže Ti ve všem. 30 let funguje zde erotický podnik, tedy klienty dobře znají adresu a můžeš spočítat s nejvyššími výdělky s erotickou prací. Kompletně zrekonstruované luxusní prostředí čeká na nové české dívky, které potěší našich štamgasty svou vášní a erotickým zářením! Když hledáš erotickou práci v Německu, tak přihlaš se nyní!
Výdělek TÝDNĚ 3500 EUR nebo VÍCE
K dispozici je plně vybavená DOMINA studio, takže se těšíme na přihlášení domina žen!
Mnoho stále klienty, velmi dobré výdělky a 100% diskreční je garantována. Potřebné vecy k práci zdarma zajistíme a přizpůsobené reklamy dostaneš, který se spouští na několika prémiových webových stránkách a v novinách!
 #Flexibilní pracovní doba #stabilní pracovní příležitost #recepční
Wi-fi internet, jacuzzi a sauna je zajištěna, prádelna a možnost na vaření je samozřejmost, a co je nejdůležitější, každá dívka má samostatný pokoj! Pomáháme se zelenou kartou, která je pro dívky zcela zdarma.
Soukromé trezory a skříňky jsou k dispozici pro každého. Nákupní možnosti jsou vzdáleny jen 5 minut chůze od nás, kde najdete solárium, restaurace a obchody s oblečením
Co nabízíme:

denní vyplacení
korrektné majitelé
50: 50% na předání
recepční
nemáme skryté výdaje a každý den dostaneš tvé peníze
všechny Extra jsou 100% čistě pro Tebe
ženská majitelé

Co očekáváme:

nad 18 leté dívky
professionální fotky
Němčina nutná, ale i bez toho se dá vydělat
Těšíme se na přihlášení od náročné dívky
Bez doprovodu mužů (manažerů)

Pokud potřebujete změnu nebo hledáte něco nového, jste na perfektním místě! Čekáme do privát Fantasy Girls náročné dívky a dámy TS. Pomůžeme vám s cestováním.

Více info // přihlášení
Angi ********** alebo **********
Galéria: