Vy jste klíčem k úspěchu v roce 2024! RED-LIFE vám nabízí nástroje a způsob, jak se tam dostat - od roku 2014!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Vy jste klíčem k úspěchu v roce 2024! RED-LIFE vám nabízí nástroje a způsob, jak se tam dostat - od roku 2014!

2023-10-01
(aktualizováno pred 5 měs)
145
zobrazení

V Nizozemsku ničí práce v erotice: Prostitutky protestují peticí proti přestěhování čtvrtě červených světel

V Nizozemsku ničí práce v

Vedení města Amsterdam chce přestěhovat známou čtvrť červených světel z jejího starého místa!

Téměř 300 prostitutek provádějících práce v erotice v Amsterdamu podepsalo petici, ve které žádají, aby amsterodamská městská samospráva nepřemístila čtvrt červených světel ze svého současného místa a neomezila ani její otevírací hodiny - uvádí CNN!

Jedna část kampaně se týkala spuštění reklamní kampaně mezi britskými muži a zákazu konopí ve čtvrti červených světel.

Na druhé straně rozhodli io místních administrativních opatřeních:

Od 1. dubna budou muset sexshopy v Amsterdamu zavírat své brány ve 3:00 místo v 6:00. Kromě toho má městská rada za cíl přestěhovat prostitutky mimo centra města do „erotického centra“.

Prostitutky reportérovi CNN řekly, že změny proti nim zvyšují stigma práce v erotice v Nizozemsku a věří, že jsou nespravedlivě diskriminovány kvůli problémům města s masovým turismem.

Zkrácené otevírací hodiny očividně drasticky sníží obrat a výdělky prostitutek pracujících ve známých výkladních skříních v Nizozemsku, takže mnohé z nich budou sotva schopny pokrýt své výdaje, například pronájem výkladů a bezpečné cestování domů.Většina prostitutek v Nizozemsku začíná pracovat po 12 nebo v jednu hodinu ráno, kdy se bary začínají zavírat. Nyní mají možná dvě hodiny na to, aby si vydělali, co je málo,“ řekla žena pod pseudonymem Felica Anna, která žije už 13 let v Amsterdamu a momentálně je prezidentkem svazu prostitutek pracujících v amsterodamské čtvrti červených světel Red Light United - řekla CNN .

Podle jiných, které pracují v noci, je velmi znepokojující iz bezpečnostních důvodů, jelikož cestujete-li domů ve tři ráno, zvláště pokud je vše zavřeno, znamená to pro prostitutky větší zranitelnost.

Pracujeme hlavně s hotovostí, takže v časných ranních hodinách, není-li na ulici mnoho lidí, to dává příležitost těm, kteří nám chtějí ublížit...

Jedním z argumentů proti přestěhování sexuální čtvrti, být prostitutkou v Amsterdamu, je, když lidé pokusí se vyfotit, nepomáhají jen prostitutky, ale také místní komunita,“ vysvětlila Violet.

Nizozemské práce v erotice jsou jedním z nejpopulárnějších mezi inzerátů na Red-Life stránce.

České prostitutky by nebyly šťastné, kdyby se jim tato skvělá příležitost vytratila. Doufáme, že se situace práce v erotice v Nizozemsku v blízké budoucnosti urovná a slovenské dívky které pracují v erotice, budou i nadále vítány s otevřenou náručí!

- redakce Red-Life

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
4 086 +22%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 15445 krát!

9 979 +5%

krát klikli na naši stránku a 66143 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

31 021 +22%

krát klikli na naši stránku a 222620 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 78006 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 909 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 78 006 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!