Vy jste klíčem k úspěchu v roce 2024! RED-LIFE vám nabízí nástroje a způsob, jak se tam dostat - od roku 2014!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Vy jste klíčem k úspěchu v roce 2024! RED-LIFE vám nabízí nástroje a způsob, jak se tam dostat - od roku 2014!

2023-10-05
(aktualizováno pred 3 měs)
173
zobrazení

Učitel v Americe nutil nezletilé dívky hrát si jako prostitutka

Učitel v Americe nutil nezletilé

Učitel v Texasu požádal své studenty střední školy, aby si zahráli na „svůdnou kurvu“

Americká matka už měsíce bojuje se střední školou, kde učitel požádal její 13-letou dceru a její spolužáky, aby si zahráli hru, ve které studenti předstírají, že jsou svůdnými prostitutky.

Jedna matka byla pobouřena, když jí dcera řekla o nepříjemném školním představení, kde je učitel požádal, aby si zahráli prostituci.

Anglicky mluvící mohou vidět přesný popis zde a pod obrázkem po česku:Ve školním představení učitel požádal dívky ze sedmého ročníku, aby si zahráli rolovou hru s názvem medvěd-lovec-prostitutka. V podstatě učitel požádal mladé dívky, aby je svedly, přesně tak, jak prostitutka okouzlí svého klienta.

Pravidla hry jsou podobná známé hře kámen-papír-nůžky, ve které může například myslivec zastřelit medvěda a prostitutka může svést myslivce.

Laura Maria Gruber od té doby vzala svou dceru ze školy, kde od té doby neobdrželi žádné smysluplné vysvětlení pro hru určenou pro sedmáky. Incident se stal loni v září a podle Grubera o něm škola měsíce mlčela. Matka na své stránce na sociální síti uvedla, že škola normalizuje zbraně, prostituci a sexuální násilí hraním hry určené pro nezletilé.

Pro nejasný případ se matka obrátila už i na správní radu ústavu. V důsledku její stížnosti po měsících ředitelka školy v dopise rodičům přiznala, že hra je pro žáky skutečně nevhodná.

Ředitelka Stephanie Lee uvedla, že cílem nebylo sexualizovat děti hrou, ale připouští, že někteří studenti se mohli z tohoto úkolu cítit nepříjemně a traumatizovaní. Souhlasila is tím, že slova prostitutka a svádění nemají ve školním prostředí místo.

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
4 103 +20%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 15481 krát!

9 979 +22%

krát klikli na naši stránku a 66143 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

31 021 +15%

krát klikli na naši stránku a 222620 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 78006 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 909 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 78 006 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!