Inzertní stránka byla nedávno obnovena a mohou se dočasně objevit různé chyby, takže pokud se vyskytnou nějaké problémy, napište nám krátký odkaz, abychom je mohli opravit.

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Inzertní stránka byla nedávno obnovena a mohou se dočasně objevit různé chyby, takže pokud se vyskytnou nějaké problémy, napište nám krátký odkaz, abychom je mohli opravit.

2019-11-15
(Před 4 lety)
1574
zobrazení

Chytili tří Slováků ve Skotsku, které lákaly ženy na práce v erotice

Tří Slováků odsoudili za práce v erotice se ženami ve Skotsku. Trebišovčania působily jako součást organizované skupiny, která ženy lákala na erotické a sex práce do Velké Británie.

Ty sexuální otrokyně pak skončily svobodné s Pákistánci. Mladé ženy svých "manželů" před tím ještě nikdy v životě neviděli.

Trojici Slováků odsoudili ve Skotsku za obchodování se ženami. V tomto případě se přihlásilo 14 žen, ale číslo ještě nemusí být konečné.

Organizovanou skupinu rozbili příslušníci národní jednotky boje proti nelegální migraci spolu s britskými kolegy odhalili. Jedna z žen se dostala na Slovensko.

Ona tvrdila, že den před sňatkem dostal na ruku 500 Eur a další 500 Eur v den sňatku.

Jednu ženu prodali budoucímu ženichovi za 10 tisíc liber přímo na jedné ulici v Glasgow

Nepálců i přesto, že už žena byla těhotná, znásilňoval ji.

Hlavou gangu byl 61-letý Vojtech. Práce v erotice ve Skotsku, navrhnili společně s Janou a Rostislavem.

Tresty si budou realizovat ve Skotsku.

Na erotické inzertní stránce Red-life jsou doporučené práce spolehlivé, kontrolované, bezpečné pracovní nabídky se spravedlivými podmínkami. Mohou se sem dostat pouze přísně filtrované pracovní nabídky a inzerenti. Najdeš zde všechny denně aktualizované, kontrolované, vybrané, bezpečné práce v erotice v Čechách a v zahraničí, nejlépe státy, jako Švýcarsko, Německo, Rakousko, Anglicko, Dubai, atd.

Video


NAŠE INZERÁTY

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
1 094 +8%

náš jedinečný slovenský uživatel použil reklamní stránku za poslední měsíc 3871 krát!

6 107 +19%

krát klikli na naši stránku a 40714 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

27 746 +10%

krát klikli na naši stránku a 184392 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 69345 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 1145 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 69 344 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!