Svobodná maminka každý den si vydělá stovky EUR s livechat prácí


Co všechno musí kvůli tomu udělat? Některé povolání jsou mnohem méně tradiční jako práce v erotice. Angličanka Nancy Bowman má 28 let a živí se něčím, o čem většina zřejmě ani neslyšela.

Livechat práce, nebo dívka z webkamery je sexuální služba, během níž se ženy svlékají před kamerou a sledují jejich přitom zejména muži, v online vysílání. Nancy, která má pětiletého syna a je svobodnou maminkou, si tímto způsobem dokáže opravdu slušně vydělat si peníze. V přepočtu jí to vynáší téměř 4 € na minutu a za pracovní den, který trvá jen čtyři hodiny, si tak dokáže vydělat i 570 Eur.

Nancy plánuje že ve čtyřiceti jde do důchodu, protože peněz bude mít už dost.

"Když bude mít syn 18 let, chci skončit erotickou livechat webcam práci" řekla.

Pokud půjde její erotická kariéra nadále takto, o finance se bát nemusí. Měsíčně i po zaplacení výdajů pro provozovatele stránky, na make-up, kadeřníka či oblečení zůstane téměř 7000 Eur.

"Peníze šetřím nejvíce, jak se jen dá, Nerozhazuju" řekla.

livechat prace poptávky

Podle jejího názoru, není tato práce v erotice o atraktivnosti či kráse


"Musíte mít smysl pro humor a hlavně vědět zahodit vše za hlavu, když pracujete. Nesmíte myslet na to, co povedii ostatní lidé," řekla a přiznala, že "začátky byly těžké, nejprve si musíte vytvořit vlastní klientelu".

Často se setkává na internetu s muži, kteří jsou těsně po rozchodu a potřebují se více promluvit jak zažít nějaké erotické, sexuální představení. Výhodou takového vysílání je to, že "modelka" předvádějící se před kamerou může reagovat pouze na zprávy a požadavky klientů.

"Nejpodivnější požadavkem bylo asi to, když jeden klient chtěl, abych si na tělo ukládala různé druhy zákusků," řekla. "Nebojím se, že se můj syn za mě bude stydět. Snažím se ho vychovat tak, aby si nevšímal nic o práce v erotice. Dnes se děti šikanují kvůli různým věcem," řekla Nancy, která, jak sama říká, pracovala po rozchodu s bývalým přátelům na různých pozicích. Byla uklízečkou i barmankou, ale nyní se cítí "silná, svobodná a šťastná".

"Podle mě, lidé by neměli posuzovat podle toho, zda jsem matka, nebo ne. Podle mě by neměla být sexualita ženy ovlivňována tím, zda je matka, nebo není" řekla Nancy.

Stránka Red-life je nejoblíbenější, neustále rozvíjející erotická inzertní stránka na které si najdete různé pracovní nabídky, jako jsou livechat práce, sex práce přes telefon, chatmodel, camgirls práce, sex práce z domu, erotické a sex práce v Čechách av zahraničí i v Německu, ve Švýcarsku a dalších zemích.