Striptérky v nočním baru v Praze se jednoduše okrádají opilý klienti

Na internetu se dostalo jedno exkluzivní video, že jak se okrádají klienti v kontroverzním nočním podniku v centru Prahy. Na záběrech je opilý mladík, který v Praze v nočním baru přišel o 82 000 eur.

Striptérky využívají nepozornost alkoholem omámeného klienta a pomocí aplikace mu z účtu stahují peníze. Párty s dívkami lehkých mravů se pořádně zvrhla.

Na videu je vidět podguráženého mladíka, který drží v ruce mobil. Jedna z dívek, přiloží mladíků prst na telefon a tím otevře aplikaci. Značně opilý klient zřejmě řekne dívkám i PIN k firemnímu účtu. Čas na kameře a výpis z banky dokazují, že právě o 22:26 hodin odchází mladíkovi 49 986 Eur na neznámý účet. Celkově přišel během noci o částku 82 000 Eur.

Podle bývalého zaměstnance striptérky jsou z Polska a na tyto praktiky speciální vyškolené.

"Je vidět na videu, že nikde není žádné zboží a platby procházeli v dobách, kdy už podnik neměl být otevřený" řekl policie.

Navzdory několika stížnostem noční podnik, kde se takové věci dějí, funguje i nadále. Záběry, které jsou k dispozici, má v rukou už i policie. Případ na základě stížností řeší i bratislavský magistrát.

 "Městská policie poskytuje v této věci součinnost a provedla zde kontroly, pokud jde o dodržování otevírací doby a dodržování nočního klidu."

Problémy s provozem eviduje i část Staré Město, kde zábavný podnik sídlí. Na místo poslali i inspektora veřejného pořádku, který ale obhlídkou na dané adrese nenašel žádné informace o zmíněné provozu.

Podnikatel nesplnil svou povinnost a neohlásil provoz městské části, ani její otevírací hodiny.

Provozovatel nočního baru tvrdí, že muž z videa v podniku skutečně byl, ale peníze prý poskytl dobrovolně. Pokud policie prokáže, že peníze byly od muže vymámené podvodům, striptérky si pořádně zavařili.

"V daném případě by mohlo dojít ke spáchání trestného činu neoprávněného vyrobení a používání platebního prostředku, elektronických peněz nebo jiné platební karty, za který hrozí až 12 let odnětí svobody, ve spojení s trestným činem krádeže, za který hrozí až 15 let odnětí svobody. "

taneční práce v Prahe pro holky

Opilým už nemohou nalévat

Zákon č. 219/1996 Sb. o ochraně před zneužíváním alkoholických nápojů ao zřizování a provozu protialkoholních záchytných pokojů, který v § 2 odst. 1 písm. a) bod 2. zakazuje podávat alkohol osobám zjevně ovlivněným alkoholem. Za porušení tohoto zákazu může obec uložit pokutu od 166 do 6.639 eur.

Za jakých okolností lze provádět z mobilu takétoto vysoké částky?


I v případě, že se klient přihlašuje do aplikace otiskem prstu, pro autorizaci, tedy potvrzení platby, je nezbytné zadat PIN kód. Bez něj, tedy pouze otiskem prstu, není možné platbu potvrdit. Banka automaticky monitoruje a vyhodnocuje všechny elektronické finanční transakce a v případě, pokud se liší od běžného chování klienta, situaci prověřuje a může jej kontaktovat například telefonicky.

Doporučujeme, aby si své limity pro platby ať už kartou nebo formou elektronického bankovnictví nastavovali tak, aby odrážely jejich reálné finanční potřeby a limity si případně snížily. Zároveň by mělo být samozřejmostí, že klienti by neměli s jinými osobami sdílet své přístupové údaje do elektronického bankovnictví či PIN kódy k platební kartě.

Red-life pro tanečnice nabízí taneční práce, jako table dance práce nebo striptease práce a gogo taneční práce. Tyto práce jsou bez sexu, ale dobře placené. Když hledáš erotickou práci v Čechách, nebo v zahraničí, tak používej naše populární stránky Red-Life a vyplň přihlášku!