Slovenská modelka tvrdí, že svůj Instagram profil vymazali, protože je „příliš dokonalá“

... a lidé nevěří, že je to skutečná osoba!

Většina lidí by dala cokoli za to, aby byla krásná jako Veronika Rajeková. Slovenská modelka ale kvůli svému půvabu trpí. Nejednou jí zablokovali Instagram profil, na kterém už měla více než milion fanoušků!

Prý je velmi krásná na to, aby byla skutečná...

25letá Veronika Rajeková má na svém aktivním profilu 1,1 milionu sledovatelů. Lidé si myslí, že jsem podvodník, robot stvořený umělou inteligencí, nějaká nereálná on-line návnada, popisuje se smutkem Slovenka žijící ve Vídni.

Prostě nevěří, že vážně existuji a já se cítím jako nějaký mimozemšťan...

Veronika má problémy i ve skutečném životě. „Lidé se se mnou nechtějí bavit, jsem pro ně příliš krásná, čeho se bojí,“ vysvětluje. „Nemám mnoho přátel…“

Na internetu dostává mnoho strašných komentářů od lidí, kteří si myslí, že své fotky upravuje nebo že měla nějakou plastickou operaci.

Za svou krásu přitom vděční hlavně přírodě

Nepoužívám různé programy na upravování fotek a nebyla jsem na žádné zkrášlující operaci. Rajeková pod dívčím příjmením Maťašová byla finalistkou Miss Slovensko 2016, mezi trojku dekorovaných ale nepronikla.

Na dokazování svých tvrzení o plastické chirurgii říká, že nedávno odletěla do Dubaje, aby ho vyšetřil lékař, který dokázal, že neměla žádnou augmentaci ani operaci.

Další zajímavosti:

Výška modelky: 181 cm, Míry: 90-60-90.

Modelka pracovala pro mnoho známých značek jako Dolce and Gabbana, Blumarine, Vera Wang, Hide & Jack a Moschino.

Od roku 2019 je vdaná...

Manžel Viktor Rajek byl bobista na OH 2006, momentálně se pracuje v oblasti energetiky. Veronika s manželem žije v rakouském Vídni, kde sdílí mnoho obsahu na stránce OnlyFans.