Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

2021-11-10
(aktualizováno pred 6 měs)
784
zobrazení

Slovenská modelka má těžký život, ona si myslí, že jí proto smazali Instagram profil, protože je velmi dokonalá

Slovenská modelka má těžký život,

Slovenská modelka tvrdí, že svůj Instagram profil vymazali, protože je „příliš dokonalá“

... a lidé nevěří, že je to skutečná osoba!Většina lidí by dala cokoli za to, aby byla krásná jako Veronika Rajeková. Slovenská modelka ale kvůli svému půvabu trpí. Nejednou jí zablokovali Instagram profil, na kterém už měla více než milion fanoušků!Prý je velmi krásná na to, aby byla skutečná...

25letá Veronika Rajeková má na svém aktivním profilu 1,1 milionu sledovatelů. Lidé si myslí, že jsem podvodník, robot stvořený umělou inteligencí, nějaká nereálná on-line návnada, popisuje se smutkem Slovenka žijící ve Vídni.Prostě nevěří, že vážně existuji a já se cítím jako nějaký mimozemšťan...

Veronika má problémy i ve skutečném životě. „Lidé se se mnou nechtějí bavit, jsem pro ně příliš krásná, čeho se bojí,“ vysvětluje. „Nemám mnoho přátel…“

Na internetu dostává mnoho strašných komentářů od lidí, kteří si myslí, že své fotky upravuje nebo že měla nějakou plastickou operaci.Za svou krásu přitom vděční hlavně přírodě

Nepoužívám různé programy na upravování fotek a nebyla jsem na žádné zkrášlující operaci. Rajeková pod dívčím příjmením Maťašová byla finalistkou Miss Slovensko 2016, mezi trojku dekorovaných ale nepronikla.

Na dokazování svých tvrzení o plastické chirurgii říká, že nedávno odletěla do Dubaje, aby ho vyšetřil lékař, který dokázal, že neměla žádnou augmentaci ani operaci.Další zajímavosti:

Výška modelky: 181 cm, Míry: 90-60-90.Modelka pracovala pro mnoho známých značek jako Dolce and Gabbana, Blumarine, Vera Wang, Hide & Jack a Moschino.

Od roku 2019 je vdaná...

Manžel Viktor Rajek byl bobista na OH 2006, momentálně se pracuje v oblasti energetiky. Veronika s manželem žije v rakouském Vídni, kde sdílí mnoho obsahu na stránce OnlyFans.

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
3 265 +17%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 11870 krát!

8 488 +13%

krát klikli na naši stránku a 47501 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

33 580 +16%

krát klikli na naši stránku a 230756 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 80511 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 873 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 80 511 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!