Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

2023-12-06
(aktualizováno pred 7 měs)
196
zobrazení

Rusko-ukrajinská válka přinesla nové práce v erotice: striptérka s citovou podporou

Rusko-ukrajinská válka přinesla nové práce

Modelka OnlyFans vymyslela kvůli rusko-ukrajinské válce nové práce v erotice:

„stahovač s emocionální podporou“

Zdá se, že striptýzové práce nás stále mohou překvapit něčím novým, i když ne všichni byli spokojeni s práce v erotice, které si zvolila modelka OnlyFans.

Instagramová influencerka a modelka OnlyFans si našla zvláštní, ale lukrativní místo pro sebe tím, že se stala „stahovačkou citové podpory“ pro ukrajinské vojáky bojující ve válce proti Rusku.Fan-Pei Koung původem z Houstonu v Texasu v současné době žije na Ukrajině a popisuje se jako „světoběžná přítelkyně“, která nyní dobrovolně pracuje v Charkově.

Koung využila svou přítomnost na sociálních sítích k vytvoření účtu OnlyFans, který je zdarma pro ukrajinské vojáky, dobrovolníky a dokonce i místní civilisty, o kterých si myslí, že by jim stačilo trochu rozveselit.

Koung předvádí pro vojáky bizarní práce v erotice, včetně svlékání se do jejich náletových sirén, „volného emocionálního kojení vojáků a dobrovolníků“ a pózování ve spodním prádle se zbraněmi, jako jsou raketomety.

Peníze, které sexy prací vydělá, alokuje na humanitární účely a těží z toho i další dobrovolníci a Ukrajinci.

Od dobrovolnictví po práci pro dospělé

V rozhovoru pro The Daily Beast paní přijela na Ukrajinu v listopadu, původně jako dobrovolnice pomáhat uprchlíkům a pracovat v ženských útulcích a sirotčincích ve Lvově.

Všichni mi říkali: "Nechoď, nechoď." Když jsi tady cizinec, každý, komu na tobě i jen trochu záleží, řekne cokoliv, abys změnil názor

- ona řekla.

Když začala dobrovolně pracovat s dětmi na Ukrajině, práce přišla přirozeně. „Byl jsem zaplaven sirotky. Běželi, křičeli a objímali mě a já se naučil ukrajinsky s nimi mluvit. Tančili jsme spolu."

Role péče o děti však Koungovi nestačila.

Ve srovnání s prací v USA jsem necítil nic výjimečného. Chtěl jsem víc. Chtěl jsem být v armádě.

V únoru se na plný úvazek přestěhovala na Ukrajinu a kromě pomoci lidem zapojeným do konfliktu v Rusku poskytuje emocionální podporu anglicky mluvícím vojákům (ukrajinským i mezinárodním jednotkám) a učí se mluvit ukrajinsky.

33letý muž dodal:

Lidé nemluví o sexuálních potřebách lidí ve válečné zemi.

"Část člověka potřebuje člověka, kterému může věřit. Snažím se to dát každému, kdo mluví anglicky, nebo komu se hodí konverzovat s ukrajinským mluvčím na úrovni tříletého dítěte." - pokračovala.Koung, která se nyní v tomto typu sexuální práce označuje za „sexturistku“, dodala, že od celé ukrajinské aféry ztratila asi 5000 sledujících.

Celkově přiznává, že má raději ukrajinské muže před americkými: "Ukrajinci se ke mně chovají jako k miminku. Musí vědět, co chci, než já vím, co chci. Nikdy v životě se mnou takhle nezacházeli."

"Opravdu záleží, jestli jsi muž nebo žena."

Například existuje muž jménem Sasha, který: „mluví jen ukrajinsky a rusky, takže máme telefony vedle sebe a jen překládáme a já mu vysvětluji, čemu nerozumí. Ideální komunikaci s ním tvoří dva telefony a notebook. Tak můžeme získat, co potřebujeme,“ řekla.

Občas Koung také chodil s mezinárodními vojáky, kteří přišli z jiných zemí bojovat na Ukrajinu.

Poté, co skupina vojáků utrpěla ztráty na Donbasu, Koung šel k jejich jednotce, aby je utěšil. Tam se setkal s vojákem z Anglie, který předtím bojoval v Sýrii, než se přesunul na Ukrajinu.

Erotická práce ve válečné zóně zanechala v lidech rozdělené pocity

Jeho podpora nebyla přijata všemi vřele. Koung prozradila, že dostala zpětnou vazbu ve skupinovém chatu od některých západních dobrovolníků, kteří ji obvinili z „vytváření porna na masových hrobech“.

Protože jsem se ze sexy influencerky stala sexy influencerkou, která nepřestane mluvit o Ukrajině.

Poté, co byl přidán do dobrovolného skupinového chatu s ostatními obyvateli Západu, Koung tvrdil, že napsal zprávu: „Ahoj, já jsem Fan-Pei, děkuji, že jste v této humanitární skupině. Pokud někdo z vás chce jít na východ, vezměte mě prosím s sebou, jsem velmi dobrá společnost,“ než přidá rychlý vtip o tom, že chce navázat intimní vztahy s některými významnými Ukrajinci.

Kdybych jel na Ukrajinu jako mužský dobrovolník, nikdo by se mě nevyptával. Jako žena se však vždy něco děje. Opravdu záleží, jestli jste muž nebo žena.

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
4 007 +11%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 16955 krát!

8 686 +23%

krát klikli na naši stránku a 48252 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

36 094 +23%

krát klikli na naši stránku a 239684 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 82121 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 1023 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 82 121 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!