Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Připojte se k našemu kanálu TELEGRAM, kde pravidelně sdílíme nejlepší pracovní nabídky, nejnovější zprávy a důležité informace!

2019-01-24
(aktualizováno před 1 lety)
1816
zobrazení

Přicházejí novinky v erotickém světě, plastové panenky na sex práci

Již Nepřekvapí na tom, že i v erotickém světě se nedá zastavit technologický pokrok. V sex práce už pomalu nahradí umělé panenky. Plastové panenky v životní velikosti již používají iv Německu nebo ve Švýcarsku ve více erotických či luxusních privátech.

Klienty mají velky zájem na novinky

Jednou z nejbizarnějších oblastí, na které se vůbec dají inovace demonstrovat, jsou interaktivní erotické pomůcky, zvláště pro muže. Přestože dlouhá léta převládá stereotypní názor, že si je kupuje jen velmi specifická skupina podivínů, nejnovější vynález španělského inženýra chce přesvědčovat o opaku.

Sergi Santos je technický inženýr ze španělské Barcelony, který svůj život zasvětil skutečně netradičnímu povolání: věnuje se vývoji a konstruování "robotů na sexuální požitky".

O plastových panenkách v životní velikosti, snažících se sociální neschopným jedincům imitovat skutečnou ženu, slyšel už každý. Sergi vytváří něco podobného, nejde však o nehybné kusy plastu, ale mnohem vyspělejší hračky, určené na sexuální styk.

Jeho nejnovější výtvor obletěl celosvětové média a dočkal se obrovského ohlasu. A nutno říci, že oprávněně: seznamte se se Samanthou, dosud nejdokonalejší umělou náhradou za ženu v erotice, podle slov svého tvůrce.

Samantha je 175 centimetrů vysoká brunetka se zelenýma očima, velkými prsy a dokonalým tělem, avšak realistický vzhled je v dnešní době v této kategorii hraček již samozřejmostí.

sex-hračka-v-erotice

Robot má v sobě totiž zabudovanou umělou inteligenci

"Je docela interaktivní. Má velmi ráda, když se jí dotýkáte, "říká její tvůrce.

Dokáže dokonce přepínat mezi "rodinným", "romantickým" a "sexuálním" módem - dokáže se dokonce vzrušit. Předpokladem k tomu je specifická skupina podnětů a dotyků.

Silikonová Samantha je totiž doslova poseta senzory. Nacházejí se především na její bocích, ramenou, prsou. ústech a samozřejmě vagíně. Ústa a vagína jsou zároveň jedním z největších triumfů vynálezce: oba jsou plně funkční, intimní partie dokonce obsahují věrnou imitaci ženského "bodu G".

"Trvalo mi několik let přijít na to, jak to věrně napodobit. Cílem sexuálního módu je přivést ji k orgasmu, "uvádí Santos, přirozeně hrdý na svůj výtvor.

Samantha zatím mluví pouze anglicky, ale jde o jeden z prvních prototypů.

Firma, která si její vývoj objednala, je výsledky nadšená. Již nyní je však jasné, že bude mít motorické, tedy pohyblivé ruce, boky i obličej a bude vědět šeptat, pokud ji "partner" správně stimuluje. Samantha se bude dodávat v 18 různých variantách podle typu těla, s možností upravení intimních partií a volbou barvy vlasů a očí dle přání klienta.


Avšak cena za umělou ženskou náhradu není nízká: základní modely začínají přibližně na 6000 dolarů, zatímco plně vybavené roboty mohou klidně atakovat až dvojnásobek této částky. Dosud jí prodali 15 kusů, i když vůbec nejde o levnou záležitost.

Mají se tedy ženy začít obávat o to, že je při erotických radovánkách nahradí roboty? Přestože se Santosovi podařilo vyrobit dosud nejdokonalejší sexuální hračku pro muže, jedním dechem přiznává, že to ani není jejím cílem.

Roboty na erotické služby sice v budoucnu rozhodne nahradí neinteraktivní panenky a trend směřuje k tomu, že je postupně vyzkouší stále více mužů, ale sexuálním radovánkám se skutečnou ženou se rozhodne nevyrovnají. Zatím ...

Když máte zájem o erotické a sex práce v Čechách či v zahraničí, tak RED-LIFE Vám nabízí více než 2000 inzerci v erotickém tématu.

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
3 361 +22%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 12255 krát!

8 612 +13%

krát klikli na naši stránku a 48192 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

33 639 +19%

krát klikli na naši stránku a 231203 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 80509 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 873 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 80 509 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!