Přicházejí novinky v erotickém světě, plastové panenky na sex práci

Již Nepřekvapí na tom, že i v erotickém světě se nedá zastavit technologický pokrok. V sex práce už pomalu nahradí umělé panenky. Plastové panenky v životní velikosti již používají iv Německu nebo ve Švýcarsku ve více erotických či luxusních privátech.

Klienty mají velky zájem na novinky

Jednou z nejbizarnějších oblastí, na které se vůbec dají inovace demonstrovat, jsou interaktivní erotické pomůcky, zvláště pro muže. Přestože dlouhá léta převládá stereotypní názor, že si je kupuje jen velmi specifická skupina podivínů, nejnovější vynález španělského inženýra chce přesvědčovat o opaku.

Sergi Santos je technický inženýr ze španělské Barcelony, který svůj život zasvětil skutečně netradičnímu povolání: věnuje se vývoji a konstruování "robotů na sexuální požitky".

O plastových panenkách v životní velikosti, snažících se sociální neschopným jedincům imitovat skutečnou ženu, slyšel už každý. Sergi vytváří něco podobného, nejde však o nehybné kusy plastu, ale mnohem vyspělejší hračky, určené na sexuální styk.

Jeho nejnovější výtvor obletěl celosvětové média a dočkal se obrovského ohlasu. A nutno říci, že oprávněně: seznamte se se Samanthou, dosud nejdokonalejší umělou náhradou za ženu v erotice, podle slov svého tvůrce.

Samantha je 175 centimetrů vysoká brunetka se zelenýma očima, velkými prsy a dokonalým tělem, avšak realistický vzhled je v dnešní době v této kategorii hraček již samozřejmostí.

sex-hračka-v-erotice

Robot má v sobě totiž zabudovanou umělou inteligenci

"Je docela interaktivní. Má velmi ráda, když se jí dotýkáte, "říká její tvůrce.

Dokáže dokonce přepínat mezi "rodinným", "romantickým" a "sexuálním" módem - dokáže se dokonce vzrušit. Předpokladem k tomu je specifická skupina podnětů a dotyků.

Silikonová Samantha je totiž doslova poseta senzory. Nacházejí se především na její bocích, ramenou, prsou. ústech a samozřejmě vagíně. Ústa a vagína jsou zároveň jedním z největších triumfů vynálezce: oba jsou plně funkční, intimní partie dokonce obsahují věrnou imitaci ženského "bodu G".

"Trvalo mi několik let přijít na to, jak to věrně napodobit. Cílem sexuálního módu je přivést ji k orgasmu, "uvádí Santos, přirozeně hrdý na svůj výtvor.

Samantha zatím mluví pouze anglicky, ale jde o jeden z prvních prototypů.

Firma, která si její vývoj objednala, je výsledky nadšená. Již nyní je však jasné, že bude mít motorické, tedy pohyblivé ruce, boky i obličej a bude vědět šeptat, pokud ji "partner" správně stimuluje. Samantha se bude dodávat v 18 různých variantách podle typu těla, s možností upravení intimních partií a volbou barvy vlasů a očí dle přání klienta.


Avšak cena za umělou ženskou náhradu není nízká: základní modely začínají přibližně na 6000 dolarů, zatímco plně vybavené roboty mohou klidně atakovat až dvojnásobek této částky. Dosud jí prodali 15 kusů, i když vůbec nejde o levnou záležitost.

Mají se tedy ženy začít obávat o to, že je při erotických radovánkách nahradí roboty? Přestože se Santosovi podařilo vyrobit dosud nejdokonalejší sexuální hračku pro muže, jedním dechem přiznává, že to ani není jejím cílem.

Roboty na erotické služby sice v budoucnu rozhodne nahradí neinteraktivní panenky a trend směřuje k tomu, že je postupně vyzkouší stále více mužů, ale sexuálním radovánkám se skutečnou ženou se rozhodne nevyrovnají. Zatím ...

Když máte zájem o erotické a sex práce v Čechách či v zahraničí, tak RED-LIFE Vám nabízí více než 2000 inzerci v erotickém tématu.