S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE

Vysoké ceny - Vysoké příjmy: 3-6000 CHF / TÝDEN!

Do švýcarských měst hledají nové dívky mezi 18 a 40 let, na erotickou práci LEGÁLNĚ! Nenech si ujít příležitost, čti dál!

Na tyto problémy a obavy již mohu zapomenout! 

Tyto byty ve městech Chur a Frauenfeld zajistí vše, co jen budeš potřebovat! Budou Tě čekat s oficiálním pracovním povolením, aby si mohla začít okamžitě pracovat, také prostředky, potřebné k práci, aby si nemusela jít ihned po příchodu na velké nákupy ...

Pokud už jsme u príchode- víme, že se může stát, že ještě doma budeš mít větší výdaje, než si to plánovala, nebo nevychází termín podle Tvých představ ... Právě proto dostaneš zálohu na náklady jízdného autobusem! Recepční Tě bude čekat, a všechno Ti ukáže.

Každopádně by si měla využít tuto příležitost, pokud si pěkná a náročná! Nevadí, pokud nemáš profesionální fotky, neboť vedoucí zajistí provedení portfolia, potřebné k práci zdarma!

Recepční Ti bude ve všem pomáhat!

Chur je opravdovým rájem lyžařů-turistickým regionem v zimním, ale i v letním období s největším počtem zahraničních i domácích turistů-potencionálních klientů. 

Které navštěvuje i nejvíce domácích pravidelně, v každém období je plné turistů. Nachází se nedaleko od lichtenštejnských hranic, takže budeš v bezprostřední blízkosti boháčů, což znamená, že místní boháči, ale i bohatí turisté zvyšují počet tvých hostů, což má za následek extra vysoké ceny a příjmy! Můžeš zde pracovat v procentuálním systému (50-50%), což zahrnuje i inzeráty, oficiální povolení, vlastně všechno, takže kromě 50% nic víc neplatíš! Samozřejmě vše extra je pouze Tvé!

O nic se nemusíš starat! Oficiální povolení vyřizuje vedení!

⇟Tvé nové pracoviště⇟

Frauenfeld, hlavní město kantonu Thurgau, což znamená: dámské teritorium.

Město se nachází v blízkosti Bodamského jezera a města Zürich! Je jedním z nejstarších privátů, funguje již 30 let, takže v každém období je zaručen stabilní obrat a výdělek! Ceny jsou tak jistě vysoké, jako v podniku v Chur, rovněž očekávají přihlášky krásných, pěkných dívek. Můžeš zde pracovat v procentuálním systému (50-50%), což zahrnuje inzeráty, oficiální povolení, vlastně všechno, kromě toho na odevzdání je 10CHF, což zahrnuje neomezené množství nápojů a kávy.

Dostaneš maximální inzeráty na největších stránkách!

⇟Čerstvé obrázky o pokojích.

Ptej se / zavolej / napiš klidně! Online také na WhatsApp a Viber!

Napiš e-mail  ➸ [email protected]
nebo zavolej: ✆ +41 76 531 90 55