Vy jste klíčem k úspěchu v roce 2024! RED-LIFE vám nabízí nástroje a způsob, jak se tam dostat - od roku 2014!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Přihlašovací údaje, profil a dobíjený kredit můžete použít na všech (9) reklamních stránkách RED-LIFE! Výběr jazyka (stránky) naleznete v horní části webstránky!

Vy jste klíčem k úspěchu v roce 2024! RED-LIFE vám nabízí nástroje a způsob, jak se tam dostat - od roku 2014!

2023-09-29
(aktualizováno pred 5 měs)
147
zobrazení

OnlyFans modelka šla na nákup v kouskovém oblečení, na tohle se už v obchodě nedívaly mile, zakázali její vstup

OnlyFans modelka šla na nákup

OnlyFans modelka byla podle vedoucí obchodu téměř nahá, takže zákaz byl podle nich opodstatněný

Kerolay Chaves, 21-letá brazilská OnlyFans modelka, tvrdí, že byla obětí předsudků vůči nejkrásnějším ženám poté, co ji vyhodili ze supermarketu v Belo Horizontu.

Chavesová uvedla, že ji vyhodili z obchodu, protože měla na sobě příliš málo oblečení, což již nebylo přijatelné z hlediska dress code brazilského obchodu. Mladá modelka která pracuje v erotice a influencerka tlačila svůj nákupní košík v supermarketu v mini džínách a v bílém topu, ve kterém bylo vidět její bříško.

Erotická modelka, která se snaží získat více příznivců, o sobě tvrdí, že ona je jedinou pannou na platformě OnlyFans!Svým 437 000 sledovatelům na Instagramu si postěžovala, že ji v obchodě šikanovali kvůli jejímu příliš krátkému outfitu.

"Někteří na mě dívali s předsudky, jiní mě uráželi a nakonec mě vyhodili z obchodu. Podle mě je absurdní, že se k nám, ženám, stále takto chovají, jen proto, že se oblékáme, jak chceme," sumarizuje influencerka své zkušenosti a názory.

Chaves, která má 2,2 milionu sledovatelů na platformě TikTok, k výše uvedenému přidala:

"Cítím, že nenávist, která byla namířena na mě v obchodě, byla urážlivá a neopodstatněná, jen proto, že se považuji za krásnou a odvážím se to ukázat. Myslím si, že tyto urážky mají více společného s 'sexy lady fobií', které čelím každý den."

Modelka, která produkuje erotický obsah, ráda předvádí své tělo nejen na Onlyfans a Tiktok.

PŘÍBĚHY ŠOKOVALI JEJÍ SLEDOVATELY, ALE NE KAŽDÝ SOUHLASÍ S MODELKEM

Lidé si myslí, že i když někdo je hezká, neměla by vyjít ven a ukázat se na veřejnosti takto. Jiní k tomu dodali, že dívka svým chováním dává špatný příklad, protože obchod navštěvuje i mnoho malých dětí.

Zdroj: Daily Star

Práce v erotice
video reklamy

Užitečnéinformace

v číslech (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
4 103 +12%

českých uživatelů použilo za poslední měsíc reklamní stránku 15481 krát!

9 979 +10%

krát klikli na naši stránku a 66143 krát jsme objevili v Google za poslední 3 měsíce!

31 021 +15%

krát klikli na naši stránku a 222620 krát jsme objevili v Google za poslední 1 rok!

Základní pojmy

Spolehlivá inzertní stránka

Fungujeme jako nezávislá a nestranná inzertní stránka a kontrolujeme veškerý příchozí obsah (inzeráty, inzerenti, příspěvky ve fóru, atd.) v maximální možné míře.

Nejvíce registrovaných uživatelů

Momentálně máme 78006 aktivní registrované uživatele a každý měsíc přibude do komunity Red-Life 910 nových uživatelů, z nichž všichni hledají nebo nabízejí erotické práce. Přidejte se k nám i vy!

100% diskrétnost a bezpečnost

Uchazečům i inzerentům nabízíme maximální diskrétnost a bezpečnost. Využíváme k tomu nespočet bezpečnostních a kontrolních funkcí.

Ověřené a skutečné nabídky práce

Všechny pracovní nabídky jsou okamžitě a přísně kontrolovány a nepravdivé nebo podezřelé inzeráty jsou filtrovány dříve, než se objeví na stránce! Pro nás je vaše bezpečnost na prvním místě!

Užitečné novinky a funkce

Poskytujeme užitečné a důležité informace ze světa erotických prací a nabízíme vynikající funkce těm, kdo hledají nebo nabízejí práci. Zaregistrujte se a vždy se přihlaste!

Ověřeno / Neověřené uživatelé

Hodnocení jednotlivých inzerátů a inzerentů označujeme 3 typy symbolů, které se zobrazují v kontaktním sekci inzerátů, v seznamu všech inzerátů a na profilu inzerenta!

Registrace

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

Uživatelské jméno

heslo

heslo ještě jednou

E-mail adresa

Telefonní číslo

(volitelné)

nebo
okamžité přihlášení pomocí stránku sociální sítě
Máte už uživatelský účet?
Přihlaste se zde!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Již máme 78 006 uživatelů

Zvolte si jedinečné uživatelské jméno a snadno zapamatovatelné heslo. Zadejte přesně svou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme registrační údaje.

  • Používání fóra
  • Posílání soukromých zpráv mezi registrovanými uživateli
  • Přidat mezi oblíbené, vyhledávací agent
  • Zrychlená přihláška, poloautomatické vyplňování vašich kontaktních údajů
  • Vyžádání kontakty z bezplatně přidaného inzerátu nebo z profilu uživatele
  • Utajené pracovní nabídky a zvýraznění inzerátů
  • Zobrazit skryté uchazeče
Obsah, obrázky a texty na webstránku mohou mít erotický charakter a jsou určeny výhradně pro dospělé návštěvníky, takže obsah stránku může být pro některé urážlivý. Obsah na webstránku umisťují naši uživatelé, takže za něj nesou zodpovědnost. Máte-li méně než 18 let (v některých zemích 21 let) nebo je-li používání stránky pro vás nezákonné nebo urážlivé, opusťte stránku.
Klepnutím na tlačítka POKRAČOVAT NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň prohlašujete, že jste dosáhli věku 18 let a povolujete používání cookies s cílem zajistit co nejlepší uživatelskou zkušenost.
Zapomněli jste heslo?

Zadejte svou registrovanou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko 'Odoslať'! E-mailem dostanete odkaz, kliknutím na něj si nastavíte nové heslo a ihned se přihlásíte!