I takto lze zvýšit počet hostů v bordelu využitím situace COVID

Nebyl to první „covid nápad“ majitele klubu, protože v předchozí vlně zorganizoval i demonstraci na podporu znovuotevření erotických podniků, která také sklidila velký úspěch, protože pomohla ik obnovení erotických prací v Rakousku.

Peter Laskaris nyní zvyšuje počet příchozích hostů tím, že odnedávna provozuje jako očkovací centrum proti covidu, nabízí půlhodinu zdarma v rakouském saunovém klubu s dámou dle vlastního výběru. Sauna klub s očkovací kampaní, chce přesvědčit i posledního člověka, aby si očkoval proti covidu, vysvětluje Peter Laskaris.

Zajímavostí je, že tento očkovací centrum si vybrali nejen hosté, ale i obyčejní lidé, ženy, starší lidé, rodiny, protože zde nebyla dlouhá řada.

Majitel od tohoto super marketingového kroku očekává zvýšení počtu nejen očkovaných i hostů, protože epidemie se negativně ovlivnilo i těch druhých.

Celé Rakousko se od pondělí znovu nachází v lockdow, platí pro všechny obyvatele opětovně zákaz vycházení. K výjimkám patří například cesta do práce nebo školy, pořízení základních potřeb každodenního života, cesta k lékaři nebo na očkování či testování, plnění "rodinných povinností", jakož i tělesný a duševní odpočinek. Otevřené mohou zůstat jen např. prodejny potravin, lékárny, drogerie, čerpací stanice, banky, pošty či novinové stánky. Zavřít musely i restaurace a hotely, kde je povoleno jen vyzvednutí a dodávka jídel.

Podle majitele saunového klubu chtějí tímto krokem pomoci vládě

Vím, že mnoho z našich hostů je proti očkování nebo nevědí přesně, kde se mohou dostat.

Významnou část saunového klubu tvoří právě tito hosté, a proto se rozhodli spustit očkovací centrum.

Už první den se naočkovalo 149 lidí!

Sauna klub přišel během epidemie o 30 až 40 procent klientely. Majitelé tvrdí, že svým rozhodnutím každému pomohli.

Naočkovaných totiž bude více a mohlo by to mít příznivý vliv i na jejich byznys.