Livechat Webcam práce v Čechách, stačí jen jedna webkamera a internet

Diana je dívka jako všechny ostatní. Tedy trošku je jiná. Diana je neuvěřitelně krásná, milá a inteligentní. Kromě těchto pozitiv má ještě jedno, pro muže velmi zajímavé.

Diana dělá na live chatu.

Ano, tam, tam s webkamerou, před notebookem, svádí, žhaví a ... vydělává těžké "loove". Čtěte dál a od Red-life se dozvíte více o webcam práci ...

Jak se dostala Diana do práce v erotice, přesněji k livechat práce

Poprvé jsem začala s Livechat jen tak, ze srandy. Měla jsem 22 let, končila jsem vysokou školu a s přítelem jsme se právě osamostatnili. Našli jsme si překrásný pronájem v centru Praze. Bohužel mého přítele vyhodili z práce, byt však bylo třeba platit, a tak jsem si musela najít jinou alternativu, z brigády v baru bychom sotva vyžili, začíná Diana své vyprávění.

Livechat práce funguje na jednoduchém principu.

Stačí vám přístup na internet a webkamera.

Zda budete pracovat výlučně z domu, z jednoho či více serverů, nebo budete navštěvovat nějaké konkrétní studio, je jen na vás. Livechat práce není jen pro ženy. Přivydělávat takovým způsobem si mohou i muži či dokonce páry.

Přihlásíte se na server, nastavíte si kameru a na veřejném chatu svým tělem (ve spodním prádle) a trefný zprávami okouzlíte co nejvíce klientů, kteří si vás pak zavolají na soukromý chat.

To, zda penízky vyděláváte i od hodiny - čili již sezením na veřejném chatě, nebo jen na soukromém, záleží od studia, případně serveru, na kterém pracujete. Odhalit se můžete však jen na soukromém chatu. Tam se totiž poplatky pro klienty a i váš plat výrazně zvyšují.

livechat webcam práce v Čechách

Zda vás takový "lehký" výdělek láká nebo ne, je jen na Vás

Závisí to například od míry exhibicionismu, libida, studu, či, v neposlední řadě, morálních hodnot. "Mnoho lidí tuto práci odsuzuje. Tváří se, jako bychom byli prostitutky. Přiznám se, že i já jsem měla nejprve smíšené pocity. Je to však zcela jiné. Mnoho klientů se chce jen postěžovat, případně se chtějí dívat na to, jak se převlékám. Tehdy se bavím nejvíce, "prozrazuje Diana detaily své práce. "Na moje štěstí jsem se ještě nesetkala s klientem, který by chtěl něco výrazně nechutné. Většinou preferují striptýz nebo hlazení sebe samé.

Na to, aby k vám přistupovali slušnější, je výhodné mít dobrý profil.

V mém stojí, že se muže bojím, jsem katolička a panna, a samozřejmě jsem z Ameriky. Evropské země mám zablokované. Nikdo z těchto zemí mě nenajde. Za poslední desetiletí se počet serverů nabízejících livechat neuvěřitelně rozrostl. Sex se prodává a pro mladé lidi je stále obtížnější najít si relevantní a dobrou brigádu.

Pochopitelně na takovou práci nemá žaludek každý.

Pro většinu dívek patří livechat do skupiny erotických brigád, o které slušná studentka nezakopne. Pravdou však je, že při Livechatu k osobnímu kontaktu ani styku nikdy nepřijde a striptýz není nutný. Dokonce vás nemusí donutit k ničemu, stačí být natolik chytrý, že se "vykecá".

"Někteří ohrnují nosem a soudí mě. Ať se líbí, klidně. To asi nevědí, co se děje na vysokoškolských kolejích. Já jsem tam žila půl roku a byla jsem z dívek zhnusena. Možná dělám, co dělám, ale nejsem promiskuitní, morální hodnoty mám zcela v pořádku, "říká Diana, která svou práci občas považuje více za psychologickou než erotickou.

Vyzkoušela si i běžnou práci, ale za hodně povinnostmi za zlomek její současného výdělku určitě netruchlí.

"Vydělávám pětinásobně více než v mé bývalé práci, a to jsem měla nadstandardní plat. Mám čas věnovat se sobě samé, a proto si nyní dělám druhou vysokou školu a učím se francouzský a německý jazyk. Anglický mám díky chatu už na výborné konverzační úrovni, což počítám jako další plus mé práce. Pro mě je to prostě zábava. "

Na stránku Red-life najdeš i livechat webcam práce v Čechách ale iv zahraničí. Stačí jen vyhledávat, přihlásit se a vyzkoušet naše pracovní nabídky.