Pracuj bez předání ve Švýcarsku v největším luxusu, na francouzsko-německo-švýcarských hranicích

Legální erotická práce s nejlepšími podmínkami, na našich nejexkluzivnějších erotických klubech ve dvou městech: Basel a Neuenhof, čeká na náročné dívky nad 18 let! Máme mezinárodní tým a profesionálních švýcarských majitelů, kteří udělají nejlépe inzerce pro Tebe.

Nabízíme korektní podmínky, bez předání, což znamená, že všechny výdělky jsou tvé, jen vstupné 100 CHF třeba platit, aby si mohla pracovat v klubu!

Nabízíme neomezený bufet s jídlem a nápoji a ubytování zdarma v náročných apartmánech! Jednou z našich největších výhod je, že můžeš přijímat klienty ze tří zemí současně (francouzské, švýcarské a německé klienti)!

Nejlépe výdělky garantované!

Základní znalosti angličtiny nebo němčiny jsou potřeba! Můžeš pracovat za vysoké ceny, extra je tvá! U nás nebudeš mít žádné výdaje, protože tvé ubytování a plná penze jsou zdarma!

Práca Neuenhof

erotikus munka zürich

Ve velkoměstě nedaleko od Curychu, čeká tě jeden z nejexkluzivnějších podniků ve Švýcarsku s profesionálními inzerce, kde erotická práce je jako na luxusní dovolené!
Obrovský bazén + jacuzzi + sauna + kvalitní jídlo a nápoje zdarma, wifi a bohatá klientela! Neuenhof, kde nabízíme nejlepší luxusní erotické práce s obrovským bazénem, sofistikovaným nábytkem, vysokými cenami a velkou stálou klientelou v centru města! Nejsi povinna nabízet žádné extra služby, ale pokud uděláš, tak peníze jsou tvé.
Potřebné jsou základní jazykové znalosti, protože musíš nějak komunikovat s klienty, protože zde tráví celý den a 5-6-krát týdně se přijdou zpět ke svým oblíbeným dívkám. Samostatné luxusní ubytování s wifi + jídlo a nápoj je zdarma

Erotická práca Basel

erotikus munka basel

Město Basel se nachází na francouzsko-švýcarsko-německých hranicích konkrétní, takže můžeš mít klienty ze tří bohatých zemí. Znalost francouzského jazyka je výhodou, ale ne podmínkou.
Pracuje zde maximálně 15 - 20 dívek a všechny vydělají skvělé peníze! Ani zde Nemáš žádné výdaje, celý výdělek je čistě tvá! Je to jedno z nejrušnějších míst ve Švýcarsku, kde jsou soustředěni klienti ze tří zemí.
Snadno dostupný obchod je v centru města! Profesionální reklamy na švýcarské + německé + francouzské webstránky + magazíny + Blick + časopisy.Čaká tě luxusní nábytek, exkluzivní ceny, přátelský tým a recepční!


Vycestování s letadlem, vlakem, autobusem do města Basel nebo do Curychu. Pomůžeme vybavit cestování a ve všem.

Můžeš přijít minimálně na 1 týden nebo dokonce na měsíce samozřejmě pracovní povolení ti vybavýme bezplatně ihned po příjezdu.

Profesionální fotky nejsou podmínkou, po příchodu vyfotíme tě, u nás můžeš pracovat i bez tváře!

Telefonní číslo: +41787212662

Viber / WhatsApp

E-mail: [email protected]

Přihlas se anglicky nebo německy!

Pracuj bez předání ve Švýcarsku
Pracuj bez předání ve Švýcarsku
Pracuj bez předání ve Švýcarsku
Pracuj bez předání ve Švýcarsku
Pracuj bez předání ve Švýcarsku
Pracuj bez předání ve Švýcarsku
Pracuj bez předání ve Švýcarsku
Pracuj bez předání ve Švýcarsku
Pracuj bez předání ve Švýcarsku
Pracuj bez předání ve Švýcarsku