Erotická práce ve Švýcarsku v luxusních privátech Red Rose ve městě Biel a Bern - jsme otevřené

Švýcarská práce v erotice pro dekorativní a náročné dívky mezi 18-35 let, které hledají jedinečnou možnost: zde můžete skutečně cítit, že jste první a ve všech případech máme na mysli vaše zájmy! Profesionální privát Red-Rose v kantonu Bern vám nabízí nejlepší výdělky a podmínky, takže nemáte co ztratit, vyzkoušejte

Na 100% legální erotická práce - 4000 CHF týdenní výdělek

V Red-Rose opět můžete pracovat bez nutnosti karantény (i cestovat bez problémů), protože jsme vypracovali perfektní řešení. Cestu z česka do Švýcarska můžeme vyřešit bez problémů. Musíte žít se současnou situací, ale Red-Rose na nová pravidla okamžitě zareaguje a vyřeší je tak, abyste mohli nadále pracovat ve Švýcarsku!

 #redrose #práceverotice #švýčirsko #privát #bernkanton 

Co byste měli vědět o privát, je to, že se nachází v náročném a klidném prostředí, ne v čtvrti bordelu, takže klienty, kteří sem přicházejí, jsou diskrétní, nároční a mimořádně galantní. Privát byl zařízen tak, aby vyhovoval potřebám dívek a také hosty - jsou vybaveni vším.

To znamená, že můžete vařit, péct a prát stejným způsobem, jako byste byli doma! Na privát je k dispozici bezplatné WIFI, TV, abyste se cítili ještě pohodlnější.

Na to, abyste vydělali peníze, nemusíte pracovat v přeplněném klubu. Myslíme si, že v malém počtu můžete pracovat bez stresu, a tak neexistuje ani "drama na pracovišti". 2-3 dívky pracují na privát najednou!

Je samozřejmě výhodou, pokud ovládáte jazyk (y), ale není problém, pokud ani vaše němčina není dokonalá, protože při práci vám pomůže recepční!

Denně na vás čeká až 30-40 hostů, kteří mohou být všichni vašimi stálými hosty!

10 minut od centra města, exkluzivním vybavením a zkušeným marketingovým týmem ABYSTE MĚLI CO NEJVÍCE KLIENTY.

Dostanete vlastní pokoj s maximálním diskrétností a všechny potřebné vecy jsou vám k dispozici.

Majitelka je maďarského původu a nabízí vám maximálně spravedlivé podmínky.

Kanton Bern je jedním z největších a nejbohatších. Oblast s bohatými hosty, kde je erotická práce zcela legální, dostanete pracovní povolení, takže musíte jen pracovat a dokonce cestu do Švýcarska předem vyplatí.

Můžete pracovat v jednom z nejslavnějších a nejkrásnějších měst Švýcarska, které je zároveň turistickým a obchodním centrem: salón se nachází naproti továrně na hodinky OMEGA, SWATCH, takže nejvíce klientů je zaručena.

Pracujeme s vysokými cenami, zde 4000 chf týdenní výdělek není prázdným příslibem!

Co vám poskytujeme bezplatně:

  • Co vám Internet (WLAN)
  • ručníky
  • pracovní vecy
  • Pračka / sušička
  • internetová reklama
  • ubytování
  • Recepční, která koordinuje tvé termíny (v angličtině, němčině, francouzštině)
  • Malý rodinný tým
  • Pracovní povolení je ZDARMA!
  • Pomůžeme vám s cestou!

Při přihlášení napiš něco o Tobě, připoj fotku kde viditelná tvá celá postava a 3 Self bez efektů, tvé kontakty.