StudioNeu čeká Tě v Basileji, kde obrovský počet stálich klientů máme a krásný privát

Komfortní čtyřpokojový švajčiarksý privát, kde privátní sféře zajištěna s příjemnou atmosférou, respektem a porozuměním jeden pro druhého - to je vše co můžeš očekávat po příchodu. Recepční pomůže ve všem, ona mluví jen německy, pomůže vyřešit tvé každodenní malé problémy a pokud chceš, dokonce Ti přišije knoflík zpět na tvé šaty!

U nás ihned po příchodu můžeš pracovat, netřeba čekat na nic, jen přihlaš se a ihned dostaneš termín. Nabízíme skvělou příležitost se spravedlivými podmínkami a vysokými příjmy.

Uplynulý rok byl rozhodující pro všechny, COVID se tvrdohlavě zapsal do historie a mnohým z nás změnil život. Konečně však existuje další pracovní příležitost pro švýcarskou erotickou práci.

Není to náhoda, Basilej je jedním z oblíbených míst dívek!

Pracujeme s úplným diskrétností, takže naše web stránka ze Česka je blokováno. Pracovní doba je flexibilní a 1-3 týdenní termíny máme dle dohody, přátelskou a dobrou atmosféru nabízíme.

Nemáme žádné konkrétní podmínky, jen hledáme dívky které mají přátelskou, milou osobnost a pěkný vzhled. Pokud máš více než 18 let, ale ještě nemáš 45 let, těšíme se na Tebe bez ohledu na zkušenosti! Znalost němčiny nebo cizího jazyka je samozřejmě výhodou, ale ne požadavkem.

  • 100% legální práce!
  • 100% diskreční!
  • 100% bezpečnost!
  • 100% flexibilní pracovní doba, protože i my víme že čas jsou peníze
  • 100% Skutečné informace, protože si stojíme za slovem!

Pokud jste unaveni z toho, že všechny ostatní lidé jen slibují ale nikdy nedostanete to, co jste očekávali, zde je pracovní příležitost, na kterou jste čekali: přijďte, vyzkoušejte to s námi a nebudete zklamáni!

U nás neegzistuje takové, že bez peníze jdete domů.

10 let fungujeme ve městě Basilej ve Švýcarsku a během této doby máme již tisíce štamgasty. Tento počet každým dnem roste.

Na ledajaké otázky odpověď telefonicky.

Když nemáte profesionální fotky, tak pošlete amatérské a my zde na místo uděláme pro reklamy lepší fotky pro Vás.