S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE
Club Violette Im Trierweiler je renomovaný soukromý dům pod německým vedením. Tematické pokoje jsou stylově zařízené a ohromují čistou elegancí. Vzhledem k blízkosti k evropské politické a finanční poloze Lucemburska, stejně jako Francie a Belgie, máme velkou mezinárodní základnu solventních hostů. Pracujete samostatně vlastním jménem, na vlastní účet a rádi byste nabídli své služby v oblasti sex job - erotické práce v našem exkluzivním domě Club Violette v Trierweileru?
Prostory Club Violette jsou pronajímány potenciálním zákazníkům, kteří si ceny, termíny a služby určují sami na nezávislém základě. Cestování mužů s vámi není povoleno! Domácí mazlíčci nejsou povoleni! Nabízíme Vám: Maximálně 5-7 dívek v doměBezplatná, chráněná a legální práce (všechna povolení na místě). Nejprodávanější Špičková reklama na všech portálech a novinách (vlastní reklama každé dívky)Milá a přátelská hospodyně, která koordinuje vaše schůzky a telefonuje. Pomoc se všemi nezbytnými administrativními postupy. Řidičské služby k domovu a návštěvám hotelu (pokud je nabízíte).
Předfinancování vašeho příjezdu. Pomoc s daňovými záležitostmi (v případě potřeby prostřednictvím daňového poradce). Internetubytování Studovny jsou vkusně a moderně zařízeny a zajišťují příjemnou atmosféruKondomy, lubrikanty a hygienické potřeby Pračka pro vaše prádloDenní vyúčtování. NÁVŠTĚVA, otevírací doba: Neděle až čtvrtek: Od 11:00 do 02:00 Pátek až Sobota: Od 11:00 do 03:00 Očekáváme: Očekáváme, že budete čistí a upravení (líčení, osobní hygiena a účes) a profesionálně oblečeni (prádlo, vysoké podpatky atd.). Samozřejmostí je profesionální jednání se zákazníkem, dodržování vámi stanovených služeb a poplatků.
Pokud jsme vzbudili váš zájem, zašlete nám své obrázky a informace o vaší službě.
Zdravím Alice.