S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE
Zveme vás, abyste se stali modelem na OnlyFans v našem výrobním centru. Odstraníme z vás všechny dotazy týkající se propagace a zpeněžení vašeho obsahu – náš tým se o to postará. Schéma práce je transparentní a jednoduché: od vás - obsah, od nás - propagace a zpeněžení. Každý náš model má svůj, samostatný tým, se kterým tvoří obsah. Velkou pozornost věnujeme vaší image a jasným funkcím, kterými diváka upoutáte, a sepíšeme pro vás individuální obsahový plán. S námi můžete rychle začít vydělávat od ********** níže uvedený příjem nás prostě nezajímá, toto číslo by mělo každý měsíc růst. Nepožadujeme od vás nic jiného, ​​než být modelkou a vytvářet úžasný obsah pro dospělé. Skutečně pracujeme na vaší popularitě a ne pouze na vytvoření profilu na OnlyFans.
Trochu specifika: Vytváříme pro vás profily na sociálních sítích, jejich TikTok, Instagram, Reddit. Povede je marketingový pracovník Influence, který bude také pracovat s vaší komunitou a bude neustále zvyšovat zapojení a pokrytí. Propagace OnlyFans, profilová práce a sexting 24/7, vše je na vysoké úrovni, ale to už je přirozené. Co se týče obsahu, tak je důležité, že to bude opravdu cool a mělo by toho být hodně! Z naší strany – udělat vše pro to, aby byla vaše práce modelky pohodlná a příjemná. Způsob, jakým to děláme – porozumění a propojení mezi vámi a týmem. Identifikujeme vaše silné stránky, světlé stránky a budeme na nich aktivně pracovat.
K tomu budeme na začátku potřebovat spoustu obsahu, ze kterého vybereme to, co je pro vás nejjednodušší a nejlepší. Další - práce a vývoj. Nenabíráme modelky jen tak, spolupracujeme jen s těmi, kteří se chtějí vážně rozvíjet v oblasti Dospělých a patřit mezi nejlepší modelky. Samozřejmě seriózní přístup nese své ovoce a níže připojím výdělky našich profilů. Modelky dostávají 15 % z celkových výdělků, můžete si spočítat, kolik to je v dolarech. Musíte se snažit být nejlepší a mít výdělek alespoň **********