Nenech si ujít nejlepší pracovní nabídky! Pro přístup k užitečným funkcím a TAJNÝM nabídkám! REGISTRACE ZDE

Skutečně luxusní priváty čekají právě na Tebe, nevynechej!

Dūbendorf, Luzern, Aarau, Aargau, Wetzikon (Švýčarsko)


Red-Life Vám dnes představí nádherné priváty Swiss-Beauties! Přátelský erotickí pracovní prostředí a maximální diskreční jsou zaručena! Pracuj za korektní podmínky v nádherném prostředí za vysoké výdělky! 

Máme 50%-50% systém - žádné jiné výdaje nemáš!

 Prostředky potřebné k práci, inzeráty a vše ostatní platí šéfstvo!

Termíny je nejméně na 1 týden, nebo více.

 

✓ Luzern - 5 pokojový - moderní luxusní privát - práce v erotike

... s luxusním zařízením, který je zaběhnutý, je v provozu již 10 let ve Švýcarsku. Můžeš věřit svým očím - jedná se skutečně o luxusní privátní studia!

Díky 10 leté minulosti Tě čeká garantovaný výdělek! 100% diskreční - Tvoje inzeráty nejsou dostupné ze Slovenska. Profesionální portfolio potřebné k práci ti můžeme vyhotovit. Vše je dáno, aby si měla vysoký výdělek! Ovládání německého jazyka je podmínkou! Všech 5 pokojů je čistých, vybavených sprchou a dobře udržovaných. WIFI máš zabezpečené všude! 

Přijď se svou priatel'kou a pracujte spolu bez konkurence za nejvyšší ceny!


✓ Dübendorf - 8 pokojový zaběhnutý luxus privát s exkluzivním zařízením, který je v provozu již 20 let

Do švýcarského, 8 pokojového privátního bytu, který výborně funguje již 20 let čekají dívky a ženy od 18 let, které jsou náročné na sebe i na své okolí. Skvělé výdělky! Priváty jsou zcela moderní, vybavené. Zde nejsou nulové dny. Přátelský, rodinné prostředí. Každý večer korektní vypořádání.

Na fotkách můžeš vidět, jakou kvalitu má obchod. Rovněž budou i tvé klienty bohaté...


 Aargau, Netřeba, abys měla postavu supermodelky

Ale musíš být náročná na sebe i na své okolí! Šance je dána pro každou, pokud si plnoletá a chceš pracovat! Můžeš si rezervovat termín pouze na týden, ale můžeš zůstat i déle, o tom rozhoduješ sama. Určitě tu budeš vydělávat. Vyzkoušej to, určitě se nesklameš! Ovládání cizího jazyka je podmínkou. Super sexy erotická práce pro dívky. 

USKUTEČNI SVÉ SNY! Dosáhni své cíle a vydělávej tolik, kolik jen chceš!


 Aarau - 5 pokojový privát s 15 letou minulostí

Náročný a moderne zariadený 5 izbový privát s 15 ročnou minulosťou, s množstvom stálych klientov, kde Ťa čaká garantovaný zárobok! 100% diskrécia – Tvoje inzeráty nie sú dostupné z Česka. 

Každý pokoj je čistá a dobře vybavená. WIFI máš všude zajištěno!

 Wetzikon - Náš nejnovější privát ve Švýcarsku

Máme zde 3 pokoje, tedy celkem maximálně 3 dívky pracuje erotickou práci na privát. Každá žena má vlastní pokoj a maximální diskreční, a korrektné podmínky samozřejmostí. Minimální znalost němčiny nebo angličtiny nutná, ale pomáháme ve všem, hledáme i začátečnice. 

Pro náročné dívky, které hledají náročnou erotickou práci.

Podle mě: Už pracuji v tomto oblasti více než 3 roky a hledala jsem právě něco takového, kde mohu pracovat na úrovni. Tyto priváty jsou výborné, máme professionální reklamy a dost klientů pro každou holku. Vyzkoušej klidně a uvidíš... - Tina

Vycestování autobusem nebo letadlem! Vyzkoušej erotickou práci bez stresu, že se o nic nemusíš starat! Byty a Tvoje inzeráty zajišťuje a platí šéfstvo, na internetu i v časopisech! Co může být lepší, než pracovat v takovém kouzelném prostředí?

Využij okamžitě tuto příležitost a kontaktuj nás telefonicky, e-mailem, přes SMS, Viber nebo pomocí WhatsApp!

Zavolej - Zeptej se - Přihlas se!

Christine
 E-mail: [email protected]
Tel: +41 77 424 10 70