S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE

Skutečně luxusní priváty čekají právě na Tebe, nevynechej!

Dübendorf (Švýčarsko)


Red-Life Vám dnes představí nádherné priváty Swiss-Beauties! Přátelský erotickí pracovní prostředí a maximální diskreční jsou zaručena! Pracuj za korektní podmínky v nádherném prostředí za vysoké výdělky! 

Máme 50%-50% systém - žádné jiné výdaje nemáš!

 Prostředky potřebné k práci, inzeráty a vše ostatní platí šéfstvo!

Termíny je nejméně na 1 týden, nebo více.

 Přijď se svou priatel'kou a pracujte spolu bez konkurence za nejvyšší ceny!


✓ Dübendorf - 8 pokojový zaběhnutý luxus privát s exkluzivním zařízením, který je v provozu již 20 let. 

Do švýcarského, 8 pokojového privátního bytu, který výborně funguje již 20 let čekají dívky a ženy od 18 let, které jsou náročné na sebe i na své okolí. Skvělé výdělky! Priváty jsou zcela moderní, vybavené. Zde nejsou nulové dny. Přátelský, rodinné prostředí. Každý večer korektní vypořádání. Můžeš věřit svým očím - jedná se skutečně o luxusní privátní studia!

Díky 20 leté minulosti Tě čeká garantovaný výdělek! 100% diskreční - Tvoje inzeráty nejsou dostupné ze Ceska. Profesionální portfolio potřebné k práci ti můžeme vyhotovit. Vše je dáno, aby si měla vysoký výdělek! Ovládání německého jazyka je podmínkou! Všech 5 pokojů je čistých, vybavených sprchou a dobře udržovaných. WIFI máš zabezpečené všude! 

Netřeba, abys měla postavu supermodelky

Ale musíš být náročná na sebe i na své okolí! Šance je dána pro každou, pokud si plnoletá a chceš pracovat! Můžeš si rezervovat termín pouze na týden, ale můžeš zůstat i déle, o tom rozhoduješ sama. Určitě tu budeš vydělávat. Vyzkoušej to, určitě se nesklameš! Ovládání cizího jazyka je podmínkou. Super sexy erotická práce pro dívky. 

Na fotkách můžeš vidět, jakou kvalitu má obchod. Rovněž budou i tvé klienty bohaté...

USKUTEČNI SVÉ SNY! Dosáhni své cíle a vydělávej tolik, kolik jen chceš! Pro náročné dívky, které hledají náročnou erotickou práci.

Vycestování autobusem nebo letadlem! Vyzkoušej erotickou práci bez stresu, že se o nic nemusíš starat! Byty a Tvoje inzeráty zajišťuje a platí šéfstvo, na internetu i v časopisech! Co může být lepší, než pracovat v takovém kouzelném prostředí?

Využij okamžitě tuto příležitost a kontaktuj nás telefonicky, e-mailem, přes SMS, Viber nebo pomocí WhatsApp!

Zavolej - Zeptej se - Přihlas se!

Christine
 E-mail: [email protected]
Tel: +41 77 424 10 70