S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE
Skutečně luxusní priváty čekají právě na Tebe, nevynechej!
Luzern // Oftringen // Aarau // Curych (Švýcarsko)
Red-Life Vám dnes představí nádherné priváty Swiss-Beauties! Přátelský pracovní prostředí a maximální diskreční jsou zaručena! Pracuj za korektní podmínky v nádherném prostředí za vysoké výdělky!

Maximální diskreční a kamarádské, korrektné podmínky
Výborné prostředí a super výdělky Tě čekají

Máme procentní systém - všechny Extra jsou čistě pro Tebe.
Prostředky potřebné k práci, inzeráty a vše ostatní platí šéfstvo! Termíny je nejméně na 1 týden, nebo více.
Přijď se svou přítelkyní a pracujte spolu bez konkurence za nejvyšší ceny! Jazykové znalosti neni jsou podmínkou, ale třeba kommunikovať trošku anglicky nebo německy. Máme spoustu stále a nové klienty denně.
Nabízíme pro Tebe:

ubytování zdarma
Professionální focení a reklamy zdarma
Všechny Extra jsou čistě pro tebe
Nadstandardní podmínky, luxus nábytek a krásné prostředí Tě čeká

Pro náročné baby, kteří chtějí pracovat ve Švýcarsku!
Do švýcarského, 8 pokojového privátního bytu, který výborně funguje již 20 let čekají dívky a ženy od 18 let, které jsou náročné na sebe i na své okolí. Skvělé výdělky! Priváty jsou zcela moderní, vybavené. Zde nejsou nulové dny. Přátelský, rodinné prostředí. Každý večer korektní vypořádání. Všech pokojů je čistých, vybavených sprchou a dobře udržovaných. WIFI máš zabezpečené všude!
Můžeš věřit svým očím - jedná se skutečně o luxusní privátní studia! Netřeba, abys měla postavu supermodelkyAle musíš být náročná na sebe i na své okolí! Šance je dána pro každou, pokud si plnoletá a chceš pracovat! Můžeš si rezervovat termín pouze na týden, ale můžeš zůstat i déle, o tom rozhoduješ sama. Určitě tu budeš vydělávat. Vyzkoušej to, určitě se nesklameš! Ovládání cizího jazyka je podmínkou. Super sexy erotická práce pro dívky. USKUTEČNI SVÉ SNY! Dosáhni své cíle a vydělávej tolik, kolik jen chceš!
Na fotkách můžeš vidět, jakou kvalitu má obchod. Rovněž budou i tvé klienty bohaté ...
 Vycestování autobusem nebo letadlem! Vyzkoušej erotickou práci bez stresu, že se o nic nemusíš starat! Byty a Tvoje inzeráty zajišťuje a platí šéfstvo, na internetu i v časopisech! Co může být lepší, než pracovat v takovém kouzelném prostředí?
Využij okamžitě tuto příležitost a kontaktuj nás telefonicky, e-mailem, přes SMS, Viber nebo pomocí WhatsApp!
Zavolej - Zeptej se - Přihlas se!
********** luxusleben.chTel / Viber / Whatsapp, sms: **********
**********