S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE
Odteď nové Německo je hlavní město Česka: Praha, kde hledáme nové baby do zaběhnutý erotický masážní salon
Dovolte, abychom pro Vás představili nový luxusní a hlavně diskrétní podnik specializovaný na masáž všeho druhu v Čechách. Do masážního salonu na Praze 5 (kousek od Anděl, metro B) hledáme milé, příjemné, komunikativní, spolehlivé, pohledné dívky a ženy nad 18 let. Nabízíme lukrativní výdělky, příjemné pracovní prostředí, infrasaunu, SM studio, denní výplatu a možnost přespávání zdarma v apartmánu blízko salonu.
Jsme tantrický masážní salon v Praze, kde můžeš vydělat denně 3-500 EUR čistého
Peníze, které dostanete za extra služby jsou jen Vaše, nemáte z toho neodevzdáváte. Extra služby samozřejmě nejsou podmínkou, je to jen na volba pro dívky či chceš extra služby dělat nebo ne. Tedy hledáme jen masérky na tantra, Nuru, lingam a erotickou masážní práci, ale i společnice na klasickou erotickou práci. Dívky mají všechno zabezpečené, profesionální reklamu, pracovní pomůcky, operátorka na kommunikáci atd. 
Pokud jsi atraktivní, šikovná dívka, tak můžeš mít  3-5 masáží denně  
Když se děláte extra, tak se finančně vyplatí docela dobře, protože každý druhý klient to objednává u nás. Naše prostory jsou kompletně zrekonstruované a připravené na využití pro největší blaho našich klientů a také pro masérky.
Naši stálí a noví klienti zajišťují pro Tebe nejvyšší výdělky a my jako vedení salonu nabízíme práci bez stresu a nejlepší podmínky. Pomůžeme Vám ve všem a odpovídáme pro Vaše otázky čistě a korektně.
Náš erotický podnik je v Praze dobře zavedený a naše ceny jsou zajímavé, protože ani v Německu neni jsou vyšší ceny než u nás.
Na co cestovat daleko, když je možnost vydělat slušné peníze i tady v Česku?
Nabízíme korrektní přístup (kontaktuj pro více info) a máme přátelský tým i vedení. Možnost pracovat v erotice u nás je velká příležitost pro dívky ze Slovenska, z Polska, z Maďarska a samozřejmě z Česka, je třeba vyzkoušet a uvidíš i Ty.
Co je Nuru erotická masáž?
Nuru masáž je nezapomenutelná erotická masáž s Nuru gelem, který je vyroben z mořských řas Nori.
Cestování:
Dívky ze zahraničí, tedy ne z Česka samozřejmě hradíme cestovní náklady (letenku), pouze po příjezdu.
Když chceš zažít pravou erotickou a masážní práci v Česku, tak přihlaš se nyní!
E-mail non ********** **********
Mobil (iMessage, WhatsApp rovněž): **********
Monika
V případě zájmu prosím neváhejte kontaktovat.