S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE
AHoj/Dobrý den,
 
jsem poctivá slecna a hledam k sobe kamaradku, neslibuji zázračné výdělky. Ráda bych našla slušnou dívku se slušným jednáním, sama slušné jednání nabízím. Měsíční výdělek mezi 40 až osmdesati tis ( a teď ten háček) je to cena samozřejmě i za čekání, Jeden den práce není a jiný den je hodně , hledám někoho kdo , když se nahlásí může být po ruce celý den nebo noc, jelikož práce je opravdu proměnlivá a dopředu se nedá předvídat, říkám to narovinu. Je možnost i pracovat jen víkendy. Neberu lidi jako věc, tudíž pracovat můžete jaké dny chcete, není zde žádná podmínka 3 dny v týdnu is a must a podobně, jediná je , když se už nahlásíte na určitý den, tak ideálně opravu na celý den nebo noc, jelikož když se někdo nahlásí na 2h denně a čeká zázrak, tak to opravdu nejde:) Píšu to narovinu, aby se mi ozval opravdu jen ten , kdo o tuto práci zájem má, nedělá jí s odporem, jelikož klienty si poměrně taky vybírám, vzhledem k tomu, že s nimi taktéž komunikuji, nepříjemné klienty rovnou odmítám. Jsem operatorka a praci nam v aj domlouvam, nejedna se o agenturu.
 
Vzhledem k tomu, ze mam zajem o lidi co maji skutecny zajem, prosim o kontakovani formou emailu, ci na whatsapp, ne skryte prihlasky, dekuji
 
K práci _ čistého dvatisice pětset pro vás z hodiny plus připlatky, alespoň základy aj, štíhlost do 60kg je podmínka, protože vím jaké typy mají klienti rádi rádi a vzhled ideálně mladistvý do 25 let.
 
Ne alkoholičky a lidi co mají problém s halucinogenními látkami, mám na takové lidi alergii a nechci s nimi spolupracovat.
 
Děkuji Jana