S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE
European massage s.r.o. – nejnovější síť masážních а SPA salonů v Evropě. Vytvořili jsme ideální místo, kde si každý může najít možnosti k relaxaci a odpočinku na nejvyšší úrovni. Udělejte si čas na ničím nerušený relax v našem Spa centru, kde vám pomůžeme prožít nezapomenutelné okamžiky rozkoše. Dovolte si od nás dopřát krátkou oddechovou přestávku, během které si můžete odpočinout, meditovat a načerpat nové síly. V našem salonu pracují ti nejlepší profesionálové z Ukrajiny.
Nevybrali si místo práce náhodou, neboť nám záleží nejen na našich klientech, ale také na našich zaměstnancích.Věnujeme pozornost detailům. Všichni odborníci absolvovali odbornou přípravu, neustále se zdokonalují ve svých dovednostech a velmi citlivě reagují na přání a požadavky našich hostů. Naše mistryně se vyznačují atraktivním vzhledem, nádherným atletickým tělem a hlavně jsou vysoce kvalifikovanými profesionálkami ve svém oboru.
Každá dívka provádí erotickou masáž s individuálním přístupem, s ohledem na přání klienta, v kombinaci s nejnovějšími zajímavými technikami, které nemají mezi konkurencí obdoby.Individuální styl dodává běžným službám zvláštní kouzlo. Rádi bychom rovněž zmínili, že jsme do interiéru vložili své srdce a vytvořili design podle moderních standardů za pomoci jednoho z nejlepších evropských designérů. Estetické provedení interiéru potěší i ty nejnáročnější hosty.
Hostům je k dispozici turecký hammam s pěnovým peelingem, vířivka, prvotřídní masážní stoly, luxusní a rafinované aromatické oleje a přípravky pro zachování hygieny a sterility.
Vítáme klienty, kteří oceňují vysokou úroveň služeb a estetiky.