S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE
Pracuj bez předání ve Švýcarsku v největším luxusu, na francouzsko-německo-švýcarských hranicích
Legální erotická práce s nejlepšími podmínkami, na našich nejexkluzivnějších erotických klubech ve dvou městech: Basel a Neuenhof, čeká na náročné dívky nad 18 let! Máme mezinárodní tým a profesionálních švýcarských majitelů, kteří udělají nejlépe inzerce pro Tebe.
Nabízíme neomezený bufet s jídlem a nápoji a ubytování zdarma v náročných apartmánech! Jednou z našich největších výhod je, že můžeš přijímat klienty ze tří zemí současně (francouzské, švýcarské a německé klienti)!
Nejlépe výdělky garantované!
Základní znalosti angličtiny nebo němčiny jsou potřeba! Můžeš pracovat za vysoké ceny, extra je tvá! U nás nebudeš mít žádné výdaje, protože tvé ubytování a plná penze jsou zdarma!


Práca Neuenhof
Ve velkoměstě nedaleko od Curychu, čeká tě jeden z nejexkluzivnějších podniků ve Švýcarsku s profesionálními inzerce, kde erotická práce je jako na luxusní dovolené! Obrovský bazén + jacuzzi + sauna + kvalitní jídlo a nápoje zdarma, wifi a bohatá klientela! Neuenhof, kde nabízíme nejlepší luxusní erotické práce s obrovským bazénem, sofistikovaným nábytkem, vysokými cenami a velkou stálou klientelou v centru města! Nejsi povinna nabízet žádné extra služby, ale pokud uděláš, tak peníze jsou tvé. Potřebné jsou základní jazykové znalosti, protože musíš nějak komunikovat s klienty, protože zde tráví celý den a 5-6-krát týdně se přijdou zpět ke svým oblíbeným dívkám. Samostatné luxusní ubytování s wifi + jídlo a nápoj je zdarma

Erotická práca Basel
Město Basel se nachází na francouzsko-švýcarsko-německých hranicích konkrétní, takže můžeš mít klienty ze tří bohatých zemí. Znalost francouzského jazyka je výhodou, ale ne podmínkou. Pracuje zde maximálně ********** dívek a všechny vydělají skvělé peníze! Ani zde Nemáš žádné výdaje, celý výdělek je čistě tvá! Je to jedno z nejrušnějších míst ve Švýcarsku, kde jsou soustředěni klienti ze tří zemí. Snadno dostupný obchod je v centru města! Profesionální reklamy na švýcarské + německé + francouzské webstránky + magazíny + Blick + časopisy.Čaká tě luxusní nábytek, exkluzivní ceny, přátelský tým a recepční!


Vycestování s letadlem, vlakem, autobusem do města Basel nebo do Curychu. Pomůžeme vybavit cestování a ve všem.
Můžeš přijít minimálně na 1 týden nebo dokonce na měsíce samozřejmě pracovní povolení ti vybavýme bezplatně ihned po příjezdu.
Profesionální fotky nejsou podmínkou, po příchodu vyfotíme tě, u nás můžeš pracovat i bez tváře!
Přihlas se anglicky nebo německy!