S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE
♔ Švýcarské luxusní priváty čekají právě na Tvou přihlášku! ♕
Práce v erotice ve Švýčarsku!
Přinesli jsme pro Tebe zvláštní nabídku!  Red-Life Vám dnes představí nádherné byty Swiss-Beauties! Přátelské pracovní prostředí a maximální diskrétnost jsou zaručeny! Pracuj za korektní podmínky v nádherném prostředí za vysoké výdělky!
V bytech je procentuální systém ********** Žádné jiné výdaje nemáš! Prostředky potřebné k práci, inzeráty a vše ostatní platí šéfstvo!
Délka rezervovaných termínů je nejméně 1 týden!
1., Luzern (Littau) - 5 pokojový - moderní luxusní privát s luxusním zařízením , je v provozu již 10 let ⇓
Můžeš věřit svým očím - jedná se skutečně o luxusní privátní studia!
Díky 10 leté minulosti Tě čeká garantovaný výdělek! 100% diskrétnost - Tvé inzeráty nejsou dostupné z Česka. Profesionální portfolio potřebné k práci ti můžeme vyhotovit. Vše je dáno, aby si měla vysoký výdělek! Ovládání německého jazyka je podmínkou! Všech 5 pokojů je čistých, vybavených sprchou a dobře udržovaných. WIFI máš zajištěno všude!
 Přijď se svou přítelkyní a pracujte spolu bez konkurence za nejvyšší ceny!
2., Zürich (Dübendorf) - 8 pokojový zaběhnutý byt s exkuzivním zařízením , který je v provozu již 20 let ⇓
Do švýcarského, 8 pokojového privátního bytu, který výborně funguje již 20 let čekají dívky a ženy od 18 let, které jsou náročné na sebe i na své okolí. Skvělé výdělky! Byty jsou zcela moderní, vybavené. Zde nejsou nulové dny. Přátelský, rodinné prostředí-Každý večer korektní vypořádání.
Na fotkách můžeš vidět, jakou kvalitu má obchod. I hosté budou stejně 'galantní' ...
⇓ 3., Aargau ⇓
Nemusíš mít postavu supermodelky, ale musíš být náročná na sebe i na své okolí! Šance je dána pro každou, pokud jsi plnoletá a chceš pracovat! Můžeš si rezervovat termín pouze na týden, ale můžeš zůstat i déle, o tom rozhoduješ sama. Určitě zde budeš vydělávat. Vyzkoušej to, určitě se nesklameš!
Ovládání cizího jazyka je podmínkou.
4., Oftringen - 5 pokojový byt s 15 letou minulostí a množství stálých klientů ⇓
Náročný a moderně zařízený 5 pokojový privát s 15 letou minulostí, se spoustou stálých klientů, kde Tě čeká garantovaný výdělek! 100% diskrétnost - Tvé inzeráty nejsou dostupné z Česka. Každý pokoj je čistý a dobře vybaven. WIFI máš všude zajištěno!
Pro náročné dívky, které vědí co chtějí!
Cestování autobusem nebo letadlem! Vyzkoušej práci bez stresu, že se o nic nemusíš starat! Byty a Tvé inzeráty zajišťuje a platí šéfstvo, na internetu tak v časopisech! Co může být lepší, než pracovat v takovém kouzelném prostředí?
Využij okamžitě tuto příležitost a kontaktuj nás telefonicky, e-mailem, přes SMS, Viber, nebo WhatsApp!
Zavolej - Zeptej se - Přihlas se!
Christine
********** luxusleben.ch✆ Telefonní číslo: **********