Nenech si ujít nejlepší pracovní nabídky! Pro přístup k užitečným funkcím a TAJNÝM nabídkám! REGISTRACE ZDE

♔ Švýcarské luxusní priváty čekají právě na Tvou přihlášku! ♕

Práce v erotice ve Švýčarsku!

Přinesli jsme pro Tebe zvláštní nabídku!  Red-Life Vám dnes představí nádherné byty Swiss-Beauties! Přátelské pracovní prostředí a maximální diskrétnost jsou zaručeny! Pracuj za korektní podmínky v nádherném prostředí za vysoké výdělky!

V bytech je procentuální systém (50% -50%) - Žádné jiné výdaje nemáš! Prostředky potřebné k práci, inzeráty a vše ostatní platí šéfstvo!

Délka rezervovaných termínů je nejméně 1 týden!

1., Luzern (Littau) - 5 pokojový - moderní luxusní privát s luxusním zařízením , je v provozu již 10 let ⇓

Můžeš věřit svým očím - jedná se skutečně o luxusní privátní studia!

Díky 10 leté minulosti Tě čeká garantovaný výdělek! 100% diskrétnost - Tvé inzeráty nejsou dostupné z Česka. Profesionální portfolio potřebné k práci ti můžeme vyhotovit. Vše je dáno, aby si měla vysoký výdělek! Ovládání německého jazyka je podmínkou! Všech 5 pokojů je čistých, vybavených sprchou a dobře udržovaných. WIFI máš zajištěno všude!

 Přijď se svou přítelkyní a pracujte spolu bez konkurence za nejvyšší ceny!

2., Zürich (Dübendorf) - 8 pokojový zaběhnutý byt s exkuzivním zařízením , který je v provozu již 20 let ⇓

Do švýcarského, 8 pokojového privátního bytu, který výborně funguje již 20 let čekají dívky a ženy od 18 let, které jsou náročné na sebe i na své okolí. Skvělé výdělky! Byty jsou zcela moderní, vybavené. Zde nejsou nulové dny. Přátelský, rodinné prostředí-Každý večer korektní vypořádání.

Na fotkách můžeš vidět, jakou kvalitu má obchod. I hosté budou stejně 'galantní' ...

 3., Aargau ⇓

Nemusíš mít postavu supermodelky, ale musíš být náročná na sebe i na své okolí! Šance je dána pro každou, pokud jsi plnoletá a chceš pracovat! Můžeš si rezervovat termín pouze na týden, ale můžeš zůstat i déle, o tom rozhoduješ sama. Určitě zde budeš vydělávat. Vyzkoušej to, určitě se nesklameš!

Ovládání cizího jazyka je podmínkou.

4., Oftringen - 5 pokojový byt s 15 letou minulostí a množství stálých klientů ⇓

Náročný a moderně zařízený 5 pokojový privát s 15 letou minulostí, se spoustou stálých klientů, kde Tě čeká garantovaný výdělek! 100% diskrétnost - Tvé inzeráty nejsou dostupné z Česka. Každý pokoj je čistý a dobře vybaven. WIFI máš všude zajištěno!

Pro náročné dívky, které vědí co chtějí!

Cestování autobusem nebo letadlem! Vyzkoušej práci bez stresu, že se o nic nemusíš starat! Byty a Tvé inzeráty zajišťuje a platí šéfstvo, na internetu tak v časopisech! Co může být lepší, než pracovat v takovém kouzelném prostředí?

Využij okamžitě tuto příležitost a kontaktuj nás telefonicky, e-mailem, přes SMS, Viber, nebo WhatsApp!

Zavolej - Zeptej se - Přihlas se!

Christine

E-mail: [email protected]
✆ Telefonní číslo: +41 77 424 10 70