Hledáme partneři pro výměnu bannerů a odkazů, blog PR články na SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Reklamní stránky Red-Life jsou k dispozici na 12 domain a 8 jazycích od 2014 v Maďarsku, na Slovensku, v České republice, Polsku, Rumunsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Anglii a Španělsku, ale máme i mezinárodní stránky pro práce v erotice. Hledáme partnery, kteří podobně jako my mají náročnou, kvalitní a navštěvovanou erotickou webovou stránku a mají zájem o výměnu bannerů, textové linky, PR články.

Všechny naše domény mají vysoké hodnoty DA a PA, nízké 1% "skóre spamu" a jsou starší 3 let (dokonce i 10 let staré domény).

Výměna banneru / odkazu / PR článku:

    • Banner nebo text link na hlavu a všechny podstránky: na všech našich reklamních stránkách (12 domén v 8 jazycích) na hlavní stránce v dolní části každé podstránky v panelu "Partneři" nad footer (také se zobrazuje na mobilních zařízeních, tabletech a počítačích) fix zobrazení banneru ve velikosti 220 x 100 px na hlavní a všechny podstránky! Pro stránky, které náš banner, link rovněž přidají na hlavní stránku - možnost i placené bannery bez výměny.
    • Banner nebo text link pouze na podstránku Partneři: Pro takové partnerské stránky, které přidají náš banner, link pouze na podstránku linky nebo partneři.
    • PR článek v populárním erotickém blogu, neomezený počet znaků a možností 1 odkazu a chová profesionálně profilovou fotku a náročně napsaný text články. Možnost na výměnu nebo objednávku.

Vyberte si banner (když třeba uděláme iv jiném rozměru) a přidejte na váš web pak dejte nám vědět na [email protected] a přidáme také my váš banner.

  Na všetky Red-Life stránky (12) spolu denne máme 3000+ zaujemkyne, ktoré hľadajú alebo ponúkajú erotickú a escort prácu, z ktorej 90% príde z google alebo sú registrované užívatelia, ktoré po prihlásenie používajú naše stránky, teda máme maximálne relevantné návštevníkov. Zatiaľ 81509 krát vyplnili prihlášky naše erotickú prácu hľadajúce užívateľia, z ktorej 70% je po maďarsky, po slovensky, po česky, po poľsky, alebo po rumunsky rozprávajúce a 30% po anglicky alebo nemecky rozprávajúce osoby. Momentálne máme 59198 registrovaných užívateľov, ktoré mesačne o 1000+ užívateľov rastú. Spolu máme 52775 erotické pracovné ponuky na naše všetky Red-Life stránky a zatiaľ 417237 krát kontaktovali naše zaujemkyne s inzerentamy. Momentálne 173429 prihlásených máme na sledovanie inzerátov a na hromadné emaily pre ktoré denne posielame 3000+ email (notifikácie, sledované inzeráty, privátné správy, prihlášky, newslettery, atd)

Naše bannery a html kódy

Partneri: