Bez konkurence, nejvyšší výdělky a pouze 40% na předání ve Švýcarsku

Přihlas se k nám už teď, aby si vydělala v profesionálním týmu s pomocí majitelky ve Studiu City Zofingen 4-5000 CHF týdně! Velmi vysoký standard i vysoké výdělky s práce v erotice ve Švýcarsku, pro TOP dívky, TS-ky, domina a fetiš dámy a také pro mladé chlapce.

 extra je tvoja // pomoc vo vycestovaní // prémium inzercie // denná výplata 

STUDIO CITY Zofingen je zaběhnuté a velmi známé erotické studio ve švýcarském městě Zofingen, pro dívky, které vědí, co chtějí a chtějí využít nejlepší příležitosti. I dosud jsme měli velkou klientelu, ale v posledních měsících více z konkurenci erotických podniků, se museli zavřít dveře, takže naše klientela neustále roste a láma rekordy. 

Využij tuto výjimečnou příležitost a přihlaste se ihned na švýcarskou legální práce v erotice!

Švýcarská majitelka má desítky let zkušeností s erotickými podniky, což zaručuje velmi vysoký výdělek. Ona přesně ví, že co potřebuješ pro úspěšnou kariéru:

  • dostaneš profesionální inzerce na největších inzertních stránkách a v novinách
  • na webové stránce studia, klienti mohou před příjezdem rezervovat termín k tobě
  • pokud nemáš fotky na práci, majitelka ti pomůže v tom, protože to je klíč k stabilnímu výdělku

Samozřejmě je to 100%-ní legální práce v erotice, i pracovní povolení ti vybaví zdarma! V erotickém studiu NIC není POVINNÉ, ty sama rozhodneš jaké erotické služby nabízíš nebo ne.

Týdenní výdělek 5000 CHF se základními službami, a extra je 100%-ně tvá!

Naše očekávání: milá, normální chování // minimálně 18 let // miluj svou práci tak, aby to zůstala zážitkem i pro klientům!

Hledáme štíhlé, náročné a stylové dívky, pro které poskytujeme všechny podmínky k tomu, aby co nejvíce vydělali se švýcarskou práce v erotice! Znalost německého nebo anglického jazyka je povinná, protože majitelka nemluví česky.

Garantované vysoké výdělky, denní výplata, 40% na předání!

Zde můžeš bez stresu vydělat peníze, neboť neriskuješ nic! Majitelka zajistí pracovní materiály, inzerce, a pracovní povolení!

Je zajištěna: vlastní pokoj zdarma, je vybavena se vším co budeš potřebovat: WIFI, pračka, sušička, kuchyň. V okolí najdeš nejpotřebnější obchody, protože studio se nachází v blízkosti centra města. Cokoliv chceš koupit, je to jen pár minut chůze!

S vaší priháškou zacházíme diskrétně a rádi zodpovíme na všechny tvé otázky! Zeptej si // napiš:

Nové fotky o podnik: