Často kladené otázky na nejpopulárnější stránku erotických prací v Čechách

 Neúspěšné platby s kartou: Od 1. Ledna jsme byli povinni integrovat novou verzi 3D Secure 2.0 dle požadavků EU na silné ověření zákazníka (SCA - Strong Customer Authentication), informace zde! Dosud jste obdrželi heslo pro ověření transakce prostřednictvím SMS, tento systém byl vylepšen na vyšší úroveň kvůli ochraně zákazníků (transakci lze povolit iv aplikaci své banky nebo pomocí svého Face ID, otisku prstu atd.)
Každá země rozhodne jinak, kdy budou integrovat nový systém SCA, a několik banky ještě integrovány. Proto, pokud po stisknutí tlačítka PLATBA na našem webu dostanete chybové hlášení, že "vaše banka ještě nemá integrovaný SCA", tak bohužel momentálně ještě nemůžete platit s vaší kartou u nás. Když v jiném websop-e funguje vaše karta, tak tak rovněž ještě nemají integorvanú SCA, jako u vaší bance, tedy tam můžete ještě platit. Toto je bohužel byrokratický nesmysl, který se dotýká všech internetových obchodů a společností v EU! V případě neúspěšné platby můžete vaši banku upozornit, že svou kartu nelze použít z důvodu SCA..
Vyžádání kontaktů z profilu uživatele
V každém pracovním nabídku (v inzerátu) se nachází zcela nahoře kontaktní sekce, kde můžete vidět i profil inzerenta (uživatele). Klikněte na zobrazit uživatele, pak můžete vyžádat kontakty (telefonní číslo, e-mail, web), když zadal nebo povolil zobrazení kontaktů. Profil uživatele se nachází ještě ve fóru a v soukromé zprávě kliknutím na jeho jméno.
⚠️ Cena vyžádání kontaktů je 3 kredity a pouze registrované uživatelé Mozo používat tuto funkci. Po kliknutí na VYŽÁDÁNÍ budeme odečíst 3 kredity od Tebe a ihned zobrazujeme pro Tebe kontakty (co budeš vidět i později).
Po přihlášení do tvého profilu a kliknutím na editování můžeš zadat kontakty a také nastavit, zda povolit zobrazení kontakty nebo ne na tvém profilu pouze pro registrované uživatelé.
Vyžádání kontaktů u zdarma přidané inzeráty (pracovní nabídky)
Při zdarma přidané inzeráty nezobrazujeme kontakty pro dívky (tel, email, web) ale zajišťujeme přihlášku, co po vyplnění ihned pošleme přes email pro inzerenta (tvé zadané kontakty a fotky budou v e-maily). Při zdarma přidané inzeráty zajišťujeme 1 kontaktování zdarma přes přihlášku, tedy tvé kontakty budou zobrazeny v emaily pouze v případě, kdy inzerát ještě nevyčerpal 1 předplatné kontaktování. Inzerent má tedy možnost vyzkoušet stránky (může přidat max 3 inzeráty) a po zvýraznění inzerátu už jeho (její) kontakty zobrazujeme v kontaktním sekci a přihlášky posíláme s kontakty.
Dívky, které hledají erotickou práci mohou vyžádat kontakty iu zdarma přidané inzeráty (telefonní číslo, e-mail, web) jen za 3 kredity. Potřebuješ k tomu registraci na stránku a dobíjení kreditu.
⚠️ Kontakty můžete vyžádat pouze při inzeráty, kde jsou zadány. Pokud nejsou zadány kontakty, upozorníme vás v kontaktním sekci! Každý kontakt kontrolujeme z hlediska našich možností, takže si můžete být jisti, že získáte skutečné, funkční kontakty. Pozor, zdarma přidané inzeráty nejsou kontrolovány inzerenti
PŘIHLÁŠENÍ / KONTAKTOVÁNÍ

Kontaktování znamená, pokud chcete vyplnit přihlašovací formulář + zobrazit kontaktní údaje v inzerátu, klikněte na tlačítko "zobrazit".

V registraci vyber si jedinečné uživatelské jméno a heslo, které si snadno zapamatuješ. E-mailovou adresu zadej přesně, protože tam budeme posílat Tvoje registrační údaje. Po vytvoření profilu se můžeš přihlásit do svého profilu, kde Tě čekají výhody.
V inzerátech můžeš vyžádat telefonní číslo inzerenta velmi jednoduše, kliknutím na vyžádat.

S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím: používání fóra, soukromé zprávy, oblíbené položky, sledování inzerátu, rychlé automatické přihlášení, vyžádání kontakty u zdarma přidané inzeráty, tajné nabídky, přidání inzerátu, zobrazení přihlášku a mnoho jiného ...

Pokud inzerent již nemá viditelné přihlášky, poskytneme bezplatnou prihásku, ale nebudeme posílat pro inzerenta Tvé kontaktní údaje v e-mailu, pouze Tvoje jméno, Tvou zprávu a Tvoje fotky bude dostat! Následující den inzerentovi opět posílat e-mail o přihlášce, že má nový kontakt a aby se s ním kontaktoval. Po přihlášení si může inzerent zobrazit přihlášky, kde má kontaktní údaje na 120 dní, pouze s jedním kliknutím (1 přihláška = 5 kredit). Kliknutím na telefonní číslo ihned může volat, nebo kliknutím na SMS ihned může napsat SMS nebo zdarma iMessage. Kliknutím na Viber nebo WhatsApp ihned může napsat zprávu.

Po přihlášení buďte vždy velmi opatrní! Vždy kontrolujte inzerenta (ověřeno inzerenti / neověřené inzerenti / ověřené a doporučené inzerenti) a pak se rozhodněte, které obrázky budeš připojit. Pro neověřené inzerenti nikdy neposílejte nahé fotky, nebo fotky kde je vidět obličej!

OVĚŘENÉ A NEOVĚŘENÉ INZERÁTY, INZERENTI

Dostali jsme mnoho stížností na inzeráty bez kontaktu, neexistující a nepravdivé inzeráty.
Zkontrolujeme každého nově registrovaného inzerenta a nově zveřejněné inzeráty, snažíme se všimnout, zkontrolovat problematické inzerenti, pokud je to možné.
Myslíme si, že inzerující, který podává placených inzerát, nabízí náročnou práci s korektními podmínkami a buduje seriózní firmu, zatímco inzeráty podávané zdarma to nemusí platit! Naším cílem je nabídnout spolehlivé - kontrolované - kvalitní pracovní nabídky, a právě proto označíme každého inzerenta a inzerátu s ověřovacím symbolem.

Neověřené inzerenti: Zatím ještě nedobíjali kredit, nezvýraznili inzerát, tedy nevěděli jsme ověřit.

Ověřené inzerenti: Už dobýval kredit a zvýraznil inzerát, tedy věděli jsme ověřit, inzerenti když zaplatí s převodem, nebo platební kartou musí vyplnit své fakturační a kontaktní údaje.

Ověřené a doporučené inzerenti: Navíc dobíjení kreditu a zvýraznění inzerátu máme pravidelný kontaktování, víme i fakturační - firemní - obchodní informace!

VYŽÁDAT SI telefonní čísla V bezplatné inzeráty

Pro zdarma přidané inzeráty zajišťujeme 1 viditelnou přihlášku, ostatní přihlášky dostaneš skryté, tedy bez kontakty! Inzerent má tedy možnost vyzkoušet stránky a po zvýraznění inzerátu už má kontaktní údaje a bezplatně dostávají přihlášky.

- Uchazeči o zaměstnání mají možnost VYŽÁDAT kontaktní údaje od inzerentů (telefonní číslo, Viber, e-mail, webová stránka) jen za 3 kredit. Pro přístup k této funkci se vyžaduje registrace / přihlášení / kredit.
- Požádat kontaktní údaje můžete pouze v inzerátech ve kterých byly uvedeny! Kde není k dispozici, to Vám uvedeme v inzerátu! Upozorňujeme, že bezplatné inzeráty jsou neověřené inzerenti!

REGISTRACE, PŘIHLÁŠENÍ, SVŮJ PROFIL

 Nové registrace okamžitě zkontrolujeme! Uživatelu s neexistujícím e-mailem nebo neaktivní, nepravdivé, okamžitě budou vymazány s celým obsahem. Tvůj profil a kredit můžeš používat na všechny jazykové mutace RED-LIFE stránky (HU, SK, CZ, PL, DE, ENG, RO). Aby si mohla používat všechny funkce, vždy se přihlaš Po přihlášení, v profilu můžete změnit své heslo, kliknutím na EDITOVAT PROFIL. Když nevíš tvé heslo nebo si zapomněl, klikni na ZAPOMENUTÉ HESLO!

- Po vstupu máš přístup k diskrétnímu posílání zpráv, podání inzerátů, a k jiným užitečným funkcím. Nastav si tvé zobrazené jméno, státy, kde hledat nebo nabízíš práci. Když přidáš tvé tel. číslo, můžeš od nás dostat zdarma SMS oznámení, pro Tebe důležité informace.

- Jak mohu odstranit svůj profil? V tomto případě pošlete email na [email protected] o registrovaném e-mailovém adrese. Vysvětlete, proč se chcete odstranit svůj profil z naší stránky, abychom se mohli zlepšit naše stránky!

- Proč byl můj profil zrušen? Vícenásobné nebo duplikované profily a k tomu související inzeráty nejsou povoleny! Nezaregistrujte se a nepoužívejte více profilů na odesílání inzerátů! Naším cílem je, aby všichni měli pouze jeden skutečný uživatelského profil!

POSÍLÁNÍ ZPRÁV (kontakty se automaticky filtruje)
- Je ZAKÁZANÉ odesílat kontaktní informace ve zprávě (e-mail, web, telefonní číslo, jméno facebooku)! Můžeš se zeptat informace, nabídky nebo ledajaké otázky, ale přihlásit se můžeš jen přes přihlášku, nebo přes zadané kontakty v inzerátech.

Denně můžeš poslat max 5 zpráv! O zprávě, zašleme informační e-mail pro příjemce.

- Hledám kamarádku a v podobných zprávách je zakázáno posílat kontaktní informace (e-mail, web, telefonní číslo, jméno facebooku), to už by znamenalo pro naši inzertní stránku, že je to už zprostředkování nebo kuplířství.
- Tato omezení jsou zavedení pro Vás, protože téměř všechny zprávy měly podvádění nebo nábor, nebylo možné filtrovat skutečné osoby, které haldy kamarádku.

E-mail / SMS a ostatní oznámení

- Pokud se zaregistrujete, souhlasíte s našimi smluvními podmínkami a umožníte dostávat nové nabídky (relevantní inzeráty) a e-mailové oznámení. Nikdy neposílat Vám Spam zprávy nebo bezcenné zprávy. V dolní části každého e-mailu najdete informace, které potřebujete na odhlášení!

- E-mailové oznámení vám posílat pouze to, co je spojené s Vaším profilem / inzerátem.

- Můžeme posílat SMS oznámení pro našim inzerentům, po uplynutí inzeráty, zvýraznění inzerce nebo po připsání kreditů. Okamžitě Vás budeme informovat prostřednictvím SMS. Pro uchazeček / uchádzačok prací neposíláme žádné SMS oznámení.

SLEDOVÁNÍ INZERÁTŮ
- Můžete nastavit sledování inzerátů v různých kategoriích nebo zemích! Pokud máte zájem o "erotickou práci" pouze ve Švýcarsku, nastavte kategorii "erotická práce" a "Švýcarsko".
- Každých 3 dny vám zašleme nejnovější inzeráty, které odpovídají filtrování, které jste nastavili, takže je můžete okamžitě podívat a reagovat na inzeráty.
PŘIDÁNÍ INZERÁTU, EDITOVÁNÍ NEBO ZVÝRAZNĚNÍ INZERCE

Přidej inzerát pouze s existující a fungující e-mailovou adresou. Pokud zadáš e-mailovou adresu chybně, tak nebudeš dostat přihlášku, a chybná e-mailová adresa bude smazána!

Nově zveřejněné inzeráty zkontrolujeme! Okamžitě vymazat inzerát, když je neexistující, nepravdivé nebo nezákonné!

Maximálně můžeš mít 3 aktivní, zdarma přidané inzeráty a neomezený počet zvýrazněné inzeráty! Inaktivuj nebo edituj zastaralé nebo staré inzeráty, abychom věděli nabízet pro zájemkyně co nejkvalitnější pracovní nabídky. S funkcí TOPUJ tvůj inzerát bude ihned první v seznamu (bezplatné i zvýrazněné) za 5 kredit! V zdarma přidaném inzerátu nebudou viditelné Tvoje kontakty (telefonní číslo, webová adresa, e-mail) a dostaneš jen 1 přihlášku zdarma! Ostatní přihlášky dostaneš rovněž emailem, pouze kontakty budou skryté, co můžeš vidět jen po dobíjení kreditu. Po zvýraznění inzerátu tvé kontakty budou viditelné a dostaneš přihlášky zdarma! Platina inzeráty = 90 kredit = neomezené kontaktování, Zlaté inzeráty = 90 kredit = neomezené kontaktování.

Kontakty v bezplatných inzerátech (v textu, v názvu, na obrázky, v kontaktech) automaticky nebude zobrazeno, pro nikoho, dokud nezvýrazníte! Můžete mít neomezené zvýrazněnými inzeráty, které automaticky přejdou na začátek seznamu + zobrazí se vaše kontakty a získají pozoruhodnou barvu pozadí.

DOBÍJENÍ KREDITU, PLATBY, VÝDAJE

Naše inzertní stránky mají bezpečnostní certifikát HTTPS. S našimi inzerenty zacházíme s maximální diskrétností.

Zajišťujeme dobíjení kreditů (peníze) bezpečně, rychle a jednoduše přes bankovní převod pro náš firemní účet vedené na Slovensku v Tatra bance. Kromě toho už můžeš platit kartou (Visa, Mastercard) + kryptoměna (Bitcoin). Tvůj kredit pak můžeš používat na všechny jazykové mutace RED-LIFE stránky (HU, SK, CZ, PL, DE, ENG, RO). Vytvoříme fakturu, co můžeš leckdy stáhnout z tvého profilu a používat jako daňový doklad. Po připsání kreditů ihned dostaneš SMS a e-mail notifikaci, pak můžeš používat hocykedy. Bankovní převod funguje bez poplatku, platba s kartou funguje s 10% poplatkem za zpracování.

Po přihlášení se ve svém profilu podrobně najdete, na co jste strávili kreditů (TVÉ transakce).

V případě, že vyberete PŘEVOD NA ÚČET, který je maximálně diskrétním řešením platby, stačí uvést své ID číslo v sekci Poznámky převodu. Na tvé bankovní a karetní výpisy NIKDY nebude zobrazeno menu, web adresa naší stránky, ani žádné erotické a nediskrétní slovo.

Přejděte na DOBÍJENÍ KREDITU, vyberte si PŘEVOD NA ÚČET a kolik kredit chcete dobíjet, pak budeme Vám zobrazit a posílat v emailu naše číslo účtu, jméno uživatele a potřebné informace. Jakmile dorazí přenášena částka, okamžitě Vám připíšeme, a dostanete od Nás informační e-mail + SMS zprávu! V případě převodu zaplatíte přesně tolik, kolik objednáte, to znamená, že nebudete mít žádný poplatek za zpracování.

V případě, že vyberete PLATBA S KARTOU, našim partnerům je platební společnost Cardinity, vaše informace o kreditní kartě sdílet pouze s nimi. Naše firma a kolegové nikdy nevidí vaše platební údaje, na vašem výpisu z bankovní karty nebo faktury se nikdy nezobrazí web adresa naší stránky nebo citlivé informace. Platba s kartou je okamžité, bezpečné a automatizované řešení na dobíjení kreditů, ale pracuje s poplatkem za zpracování ve výši 10%, což znamená, že vybraný kredit si můžete koupit o tolik dražší. Poplatek za zpracování od Nás se odpočítává poskytující platební společnost.

Bitcoin PLATBA, placení s virtuálními penězi není automatizované. Může trvat až 24 hodin, než kredit bude připsáno na Váš účet. Cena virtuálních peněz je mimořádně nestálé, vždy vypočítáváme směnný kurz, přímo od času, kdy platbu posíláte.

PLATBA S KARTOU

Platba s kartou je od Nás nezávislá platební brána, což nám zajistí, společnost Cardinity. Platba je automatická, pokud jsou údaje o vaší kartě správně napsané a na kartě je dostatek peněz, a když vaše banka neblokuje transakci, tak se objdenané kredity budou automaticky dobíjeny.

10% poplatek za zpracování transakcí: Platební společnost která zpracovává všechny platby s kartou, je od Nás nezávislá společnost, která automaticky odpočítává z každé transakce 10% -ní poplatek. Platba kartou bude pro Vás dražší, ale výhodou je, že poskytuje okamžité automatické dobíjení kreditů.

Odmítnuté platby: Několik důvodů, které mohou stát: Vaše banka odmítla platbu / na kartě není dost peněz / nesprávně zadané jméno, atd
V takovém případě se pokuste použít druhou kartu, nebo zkontrolovat informace které jste zadali, nebo můžete bance oznámit, že chtěli byste platit. Při odmítnutých transakcích neodečítáme peníze z vaší karty, které si můžete ověřit na internet bankingu.
Po kliknutí na tlačítko PLATBA na stránce cardinity.com budeš zadat své údaje o kartě.
Card Holder name: sem zadejte jméno držitele karty.
Card Number: 4x4 číslice, která je na vaší kartě bez mezery, napsaná spolu.
Expiry date: konec platnosti platební karty (měsíc / rok).
CVV / CVC code: třímístný kód na zadní straně karty.

O NÁS

RED-LIFE je nejpopulárnější inzertní stránka síť a dynamicky rostoucí komunita erotických a sex prací na Slovensku a v celém Evropě na 8 jazycích a 9 zemích od 2014! Slovenský, český, maďarský, polský, rumunský, anglický a německý jazyk mají pro reklamní stránky Red-Life úplně jinou doménu.

Naše reklamní stránka, nepracuje s překladatelem Google. Ve všech jazycích spolupracujeme s místní rodilým mluvčím v zemi. Takto jsme vybudovali návštěvnost našich stránek, popularita, obsahy a překlady inzerátů.

Naše cíl je jednoduchý a jasný: Nabízíme Vám korektní, kontrolované, kvalitní erotické pracovní nabídky, vytvořili jsme nejoblíbenější a nejpoužívanější erotickou reklamní síť v Evropě. Většina uchazečů / nejvíce erotických pracovních inzercí / většina erotických uchazeče o zaměstnání a nabídky inzerentů se nachází na stránkách RED-LIFE ve všech evropských zemích! Reklamní stránky RED-LIFE inzerujeme v 8 jazycích a 9 zemích v google adwords, tj v seznamu výsledků vyhledávání Google! Od roku 2014 máme 6 stálých zaměstnanců, kteří každodenně pracují na plný úvazek, abychom Vám mohli poskytovat pouze bezpečné a kontrolované erotické práce na stránkách RED-LIFE! Členy našeho týmu jsou cenní zaměstnanci, například administrátor / správce inzertních stránek / kreativní grafik / vývojář programátory / senior projectmanager / účetní - sekretář - asistent! Kromě našeho stálého týmu máme i překladatele - tlumočníků, kteří nejsou na plný úvazek, ale do 24 hodin jsou pro Nás k dispozici, a udělají překlady na angličtiny, němčiny, slovenštiny, češtiny, polštiny, rumunštiny!

Naše rychlé a vysokokapacitní cenné servery zajišťují, bezpečný a spolehlivý provoz, se specializovanou poskytovanou službou SMTP Vám zašleme denně více než 1000 důležitých e-mailů. Kromě toho zasíláme našim inzerentům krátké SMS upozornění prostřednictvím SMS getaway. To jsou pro nás relativně vysoké a stále náklady.

V sociálních médiích (twitter, facebook, instagram, google plus) již dlouhá léta pomáháme, pro naše inzerenty s více než 100 000 sdílením.

V posledních letech jsme strávili bezpočet pracovních dní, vývojem, překládáním, vynalezením a navrhováním nových funkcí, takže jsme strávili více než 30 tisíc Eur! Naše trvalé měsíční náklady zahrnují vývoj, servery, poskytovatelů smtp a sms služeb, platební brány a mzdy našich zaměstnanců, které společně představují tisíce eur za měsíc! Založili jsme společnosti v několika zemích v Evropě, fungujeme transparentně a legálně! Vystavíme faktury za všechny platby, a platit daně!

Tyto informace byly poskytnuty jen proto, aby bylo jasné a srozumitelné pro každého, že na co stráví dobíjeny kredity, zvýrazněné inzerce, a kolik energie, času a peněz potřebujeme pro provoz RED-LIFE, což by nebylo možné bez peněz! Zvýrazněte svou reklamu, objednejte si banner nebo nabídku, nebo jen dobijte si kredit na podporu našich erotických inzertních stránek - rozhodnutí je na Vás!