S registrací / po přihlášení získáš přístup k užitečným funkcím! REGISTRACE ZDE

Vydělávej co nejvíce ve skutečné červéné čtvrti ve městě Bremerhaven! 

Nemusíš být full extra! Každá tu vydělává, stačí, když si příjemná a máš erotické vyzařování. 

Ovládání základů cizího jazyka je nutné !
Pracuj práce v erotice v červené čtvrti s největším obratem ve městě Bremerhaven, které je největším přístavním městem Německa s množstvím potencionálních klientů.

Dostaneš veškerou pomoc!

Obrovský obrat - 50 kabin – 10 privátů – 100% legální práce – základy cizího jazyka – nájemní smlouva – na odevzdání pouze 60 EUR – všechny příjmy jsou Tvé!

Jediná ulice ve městě, kde je tato práce legální na 100%!

Kabiny jsou náročné, čisté! Široká postel, sprcha, barová židle je samozřejmostí. Možnost pohodlné, hygienické erotické práce.
100% bezpečnost, v ulici je zajištěna legální ochranka, která v okamžiku je u Tebe, když je potřebuješ. Nejsou to pasáci, ale zaměstnanci bezpečnostní služby, spolupracující s policií.

Kabinu máš v pronájmu legální nájemní smlouvou, denně zaplatíš fixně 60 EUR majitelům.
Každá dívka pracuje ve vlastní kabině (pokoji), jejíž vchodové dveře jsou z ulice, hosté tam vstoupí přímo z ulice. Pokud právě nemáš čas (máš klienta), zatáhneš závěs, dáš tím najevo každému, že jsi zaneprázdněná (klienti to budou hned vědět).

 Nejznámější ulice Severního Německa! V tomto přístavním městě je kabinová erotická práce známá již 150 let, je to známé po celém světě! 

Zde si nemusíš dohodnout termín, můžeš si vybírat z 50 kabin, 10 privátů, jsou vždy volné termíny. Nejlepší je přijít alespoň na 2-3 týdny, ale je to na Tobě!

 Vycestování je možné soukromým autobusem, nebo letadlem, vlakem (někdo na Tebe určitě bude čekat).